bude z toho nieco?

Príspevok v téme: bude z toho nieco?
lady saddy

na akcii som sa spoznala s fajn chalanom, spolubyvajucim mojho kamarata. najprv dlho dlho sme tancovali, potom aj bozky boli, az do konca sa venoval mne, pred kamaratmi ma chytil a drzal za ruku...
dohodli sme sa ze si ma najde na fb a potom poriesime ine kontakty aby sme sa este videli.
normalne by som takym kecom neverila, ael toto bolo ine. tazko to vysvetlit. to co hovoril a robil a ako to hovoril... uverila som tomu ze to hadam mysli vazne.
aj si ma fb pridal, a hned mi okomentoval akusi pesnicku... ale odvtedy nic.
pytala som sa toho kamosa, ci to bol len flirt, ci na to mam zabudnut. vraj nie, ze je to celkom nadejne.
ale preco sa mi teda neozval?
nechcem sa vtierat...
hadam necaka ze teraz som na rade ja... :D
mam mu napisat ci nie? od toho vecera su to tri dni.

lady saddy

no ved prave mu nechcem pisat prva...
po pravde par krat som aj ja bola iniciativna a par krat to aj vyslo, ale nie vzdy.
neviem ci sa mam na neho povypytovat toho kamarata.. vravel mi ze by sme boli pekny par a ze tomu moc fandi aby to klaplo,a myslim ze by mi neklamal keby vedel o nom nieco take ze ma rozriesene ine baby...
a myslis ze je mozne, ze keby sa mu pacim, ze by sa mi stale neozval?

natusa42

uf...a bol tam ?mal by sa ti ON prvý ozvať ...a nie ty jemu ...asi som sprostá a radím kraviny,ale vždy ja som sa nechávala dobývať mužmi ..neviem,možno robím kravinu,preto možno som aj tak dopadlka,vážne neviem,ale mna vždy učili odmala,že " nechaj chlapa na pokoji,nech sa ON prejaví " ...
ako ..nádejne to možno vyzerá,ale bohvie,či niekoho nemá,alebo nerieši nejakú ešte pred tebou vieš,to nemôžeš vedieť ..ale tak uvidíš...no ked chalanovi ide vážne o nejakú babu ,.VELMI ..tak sa jej ozve aj potom