Ženy, spamatajte sa!

Príspevok v téme: Ženy, spamatajte sa!
Vdova

Stale je niekde na programe manzelska nevera. Cudujem sa tym naivkam, ktore veria tomu, ze chudak manzel je prenasledovany doma Xantipou, ktora ho sekiruje, neda mu, aj ked on jej skace okolo zadku. Tak chudak potrebuje niekde utesit, aby sa nezosypal.
A čo povedat na take, ktore maju toho nevernika doma? Utapaju sa v slzach, hadaju sa s nim, hrozia, prosia - vsetko mozne, len aby sa milenky vzdal a vratil sa k rodine.
Nedavno som takeho nevernika pochovala. A ked som zrekapitulovala cely svoj zivot s nim, tak som sa zhrozila. Preto radim kazdej oklamanej zene: nenicte si zdravie a psychicku pohodu rozmyslanim nad tym, ako zmenit promiskuitneho chlapa. Myslite na seba, zite SVOJ zivot a teste sa kazdej chvili. Starajte sa o svoje telo, svoju krasu, sustredujte sa na tie najkrajsie stranky zivota a nedopustite, aby chlap, ktory devastuje vase manzelstvo, zdevastoval aj vas tym, ze nad nim rozmyslate. Kym on sa zabava niekde s dalsou oklamanou, vy doma placete a behate okolo deti. Nechajte ho, nech sa o tie deti stara aj sam a vy sa chodte zabavit. Najdite si vhodne aktivity, ktore vas budu tesit. Len nesedte doma!!! Zmyslom vasho zivota nie je vas manzel, ale vy sama. Spamatajte sa! Myslite na seba, nie na neho! Len tak sa sa z toho dostanete. Je to jedina cesta, na konci ktorej je radost.

Radicall

pravy huhu - Súhlasím s tebou ... Kto má potom s takými kravami žiť ? To aby sa človek za normálnou ženou presťahoval do zahraničia ... A btw ja som úplne kludný. Len som povedal jej diagnózu to je všetko ;D

martina0222

Arman, príspevok 23:45
pod to sa môžem podpísať.
Je len jedna osoba horšia ako chlap, ktorý sa k žene správa ako k handre. Je to žena, ktorá mu to dovolí.

pravy huhu

Tiez premyslam nad tym, preco je tolko zien zakomplexovanych a mam z toho trochu strach. Nechcel by som, aby sa Slovensko zmenilo na jeden velky psychiatricky, liecebny ustav pre zeny. Kto tu ma potom s nimi zit?

lilianka5

radical - skludni, ty si pravdepodobne jeden z tych, ktori zeny zneuzivaju sposobom, ako to robil nebohy

Vdova to napisala suprovo, dufam, ze mnohym nestastnym zenam pomoze najst cestu z trapemia

Radicall

Vdova - To že si zakomplexovaná sa dá liečiť a preto ti odporúčam vyhľadať odbornú pomoc. Prídeš sem a zakladáš takéto nezmyselné témy. Asi ťa nejaký chlap poslal do čerta tak teraz máš s toho psychické problémy a nič lepšie ako ohovárať všetkých chlapov ťa asi nenapadne. Daj sa radšej liečiť možno ti to pomôže.

pravy huhu

Arman,

je to tak. Zeny ohovoria koho mozu. Keby si pocuvala dlhsie, tak zistis, ze najprv poohovaraju tych svojich a potom, ked uz nemaju koho , tak zacnu sa ohovarat medzi sebou.

arman

Vdova - k prvemu prispevku, mas recht... skoro vsade kde pocujem tliachat zenske v kruhu, tak stale tam riesia nejakeho "JEHO". "ON" toto "ON tamto. Ten "MOJ" toto, a ten "MOJ" tamto.
Vzdy sa len pytam v duchu... dievcence, a kde ste Vy? :-) Nojo, v p... :-)
Ked pocujem bavit sa chlapov, tak ojedinele tam padne nieco ako "MOJA", "ONA", a podobne. :-) Skoro vzdy riesia seba, svoj zivot.
Takze zeny, fakt sa spamatajte, ziaden "ON" nema byt na prvom mieste. Ale VY!!!!