Odpor k analnemu sexu po vcerajsej nehode

Príspevok v téme: Odpor k analnemu sexu po vcerajsej nehode
bobulka

Vcera sa nam stala nehoda, partner ked ho zo mna vytiahol, mal ho od mojich vykalov, aj ked som sa vyprazdnila ako vzdy, strasne mi to znechutilo celu praktiku, citila som sa pred nim najhorsie ako sa len zena moze.On tvrdi, ze to nevadi, ze take veci sa mozu stat, ale ja uz to nechcem.Pred tym mi to niekedy aj robilo dobre, ale ked sa moc tomu oddal a dal mi ho hlbsie, tak to bolelo.Nechcem mu to odopierat, lebo to ma rad, povedal, ze vzdy chcel taku, ktorej by nevadil sem tam ani oral alebo anal, nie len klasika.Ale mne uz to nic nehovori.Viem, ze ma neopusti kvoli tomu, ale vo vnutri ho to bude trapit.Ja by som bola radsej za klasiku, preco vsetci muzi chcu skusat taketo veci a potom to moze aj neprijemne pre zenu dopadnut? :( Je to pre mna strasny zazitok plus citala som, ze ked sa to robi takto castejsie, tak niekedy sa nehoda moze stat aj pri beznej chodzi, je to pravda? :(

ATIDE/ESMERA

Robiť sa nechce Tebe, J111, podľa toho, čo Ťa poznám už nejaký ten rok dozadu :D A študovať pôjdem, akože sa volám Edita :D a ej to len a len moja vec

ATIDE/ESMERA

Wreck :D :D :D moje zlatíčko si, dikis dikis moc
a vy ostatní, tak čo sa týka toho vyjadrovania, sex som nemala, to ej pravda, no ale tak zdravú inteligenciu v halve hádam mám a preto som schopná sa vyjadriť k rôznym veciam, na ktoré mám utvorený svoj názor, hoci ten názor nemusí byť vždy správny alebo vždy niekomu po chuti :D ja si budem písať, čo chcem, komu chcem a kam chcem, nikomu tým enubližujem, snažím sa len pomôcť :D Ani ostatní nemajú páru o tom, čo sa stane po smrti, či je Boh, a predsa sa tu k tomu na fóre vyjadrujú

no a čo

maruska, aj ja som si to všimla a hlavne v tej téme o sprchovaní :DD dosť mení názory, hlavne po tom, ked na do nej každý naváža, už aj ho zmení :D teda "nenáápadne" :))

fajčenie cigariet a sex sa porovnávať jednoducho nedá!!

nech sa k nemu nevyjadruje zarytý kresťan, čo ho ešte nikdy nemal!!

maruska_123

ale jej prispevky mi pridu celkovo uplne odveci...sak meni nazor v kazdom druhom prispevku...najprv napise, ze sa nesprchuje kazdy den, lebo to nie je potrebne podla nej, potom ze preto, lebo tam maju zimu a ona je stale chora a potom, ze aby neminali vela vody..a okrem toho este 100 dalsich dovodov preco nie...sak sama nevie co chce a co tu chce napisat...a to sa tyka kazdej temy

maruska_123

wreck to je trochu odveci porovnanie...ved ano nemala ho...a ok ze ho nechce...ale ona sa tak vyjadruje aj k normalnemu sexu..a pritom ani nevie co to je sex ako taky, nevie aky pocit to obnasa, co sa pri nom da prezit.....tak ako ho moze hodnotit?

wreck

maruska_123, a preco nie? ja som este nikdy nefajcil, a napriek tomu viem, ze je to hnus na grcanie a do pusy by som to nedal ani keby od toho malo zavisiet prezitie ludstva.

ATIDE/ESMERA sa v tejto teme vyjadrovala viac-menej len, pozor, k analnemu sexu. tiez ho nikdy nemala a vie, ze ani nechce. autorke temy tym sice nepomohla, ale inak je to neskodny nazor.

ja som tiez este nezazil napriklad sex s muzom a netusim ake je kurit ftaka, ale vo vhodnej teme by som nieco o tom pokojne napisal.

mne sa zda normalne a zdrave, ze v teme analny sex budu prispevky za a prispevky proti.

a tu zmatenost som myslel najma v tej jej masturbacnej teme. tam sa mi to zda naozaj zlate ze az. :))

J111

Asi robi prilis velke drahoty. Stale len riesi to, ako pojde studovat, toto uz riesi cirka tri roky. Keby som bol partnerom Atide, tak to by som z nej bol dost zufaly. Vsak ked chces tak studovat, tak chod, kto ti brani. Akurat, ze ty studovat nepojdes. Robit sa ti nechce, na sex chut nechces mat. Co vlastne chces?

maruska_123

co je na tom zlate, ked sa vyjadruje k veciam, o ktorych nema ani paru? ako sa ma niekto vyjadrovat k sexu, ked ho v zivote nezazil? sak to je uplne odveci

wreck

:))) chuda ziena, ako sa don stale navazate. co je biela macka vo vztahoch, to je ATIDE/ESMERA v sexe tusim. :))

len nech pise. neublizi poznat aj alternativny pohlad. aspon sa nepyta prvotriedne pologramotne stupidity typu 'mala som sex opreta o hrdzavu branu arealu zbernych surovin pri splne mesiaca a z mobilu nam k tomu hrali dimmu borgir a mala som na cierno nalakovane nechty na rukach, mozem byt tehotnaaaaaa, pripadne s akou pravdepodobnostou?' :)))

nahodou je zlata, taka zmatena. hospodin pan z nej ma isto radost.

ATIDE/ESMERA, urcite este pis, prosim!