Osteoporóza - vyliečia ma?

Príspevok v téme: Osteoporóza - vyliečia ma?
karolza

T skóre mojej chrbtice L je trošku vyššie oproti normálu hodnota 5.1,moja liečba má byť aclastou,ale najprv sa mi musí ukľudniť moja štítna žľaza že vraj je hyperaktívna.
Môžem počítať so zlepšením môjho zdravotného stavu,veď pomaly sa už bojím aj chodiť až sa mi niečo nepoláme?

vitavi

Infekcie virálne, bakteriálne, parazitické a iné sa udržia v tele len za podmienky, že tam majú priaznivé prostredie. Ak je v tele prostredie pre ne nepriaznivé, môžu sa tam dostať, ale neudržia sa tam, neprežijú.
Tomu je imunita.
Na zničení imunity u človeka sa pracuje prakticky už pred jeho narodením a v detstve. Počnúc vstrekovaním jedovatých látok do tela malých detí, cez antibiotiká, chemikálie a neprirodzené prostredie až po zlú stravu a životný štýl pár generácií dozadu. Deti sa už rodia oslabené.

llek

Kontraverzie vzdy vo vsetkom budu. Ked ale clovek vidi tych realnych pacientov, vidi v akom stave pridu, vidi ich vysledky, je svedkom toho co sa udeje ked dostanu HAART a vidi ich vysledky a ako vyzeraju potom, tak si dokaze v pripade podobnych kontravezii urobit svoj nazor. Jedna vec je vrtanie sa v literature a diskutovanie a spochybnovanie a ina vec je realna medicina s realnymi pacientami. Pokrok v oblasti liecby hepatitid aj HIV infekcie je neodskriepitelny a ten koho sa to priamo tyka je rad, ze ten pokrok nastal

RNG

Nuz ked si s liecbou spokojna a spoliehas sa na svojich lekarov, tak zrejme nehladas alternativu. Takze pre teba tieto informacie nie su.
Ale kontraverzia okolo spojenia HIV a AIDS este stale trva, pozri clanok z roku 2012.
www.nature.com
A sirenie roznych falosnych informacii okolo roznych virusov stale existuje, vid strasenie so svinskou a vtacou chripkov a s virusami hpv.

llek

Vzdy budu ludia, co budu pochybovat o vsetkom, co sa im nepaci. Nuz neviem ako sa da spochybnit virus HIV, ked raz ma niekto HIV pozit. vysledok aj s poctom kopii tohto virusu na papieri. Hm, ano, aj to asi niekto v laboratoriu falsuje, len aby niekto iny mohol predpisovat lieky. No a preco sa potom HIV+ ludia na kombinovanej virostatickej liecbe, ked im poklesne pocet kopii zacnu mat lepsie, prestanu mat infekcie a ziju dlhe roky v dobrom stave? Kym neboli tieto specialne lieky, tito ludia vyvinuli AIDS a zomierali. Teraz chodia medzi nami ani neviete, ze sa na nieco liecia.

Shayleen

Rng ten link čo si mi poslal a názory sú z 90 rokov dnes píšeme 2014 a odvtedy sa hiv medicína poriadne rozvinula

Maslová

Ja keď súdim podľa ťažkostí ktoré som mala sama a ktoré že vraj sú nevyliečiteľné tak som presvedčená, že vyliečiť sa dá všetko.

Shayleen

Tak Sorry rng po anglicky neviem. A čo sa týka tbl proti hiv keď som sa dozvedela že to mám som nechcela brat tie lieky mala veľmi zlé výsledky nonnapokon po dlhom váhanì som sa na to dala a vieš čo? Som rada že vôbec na to existuje liek a mám super výsledky a vôbec som už pod hranicami. Tak čo spôsobuje Aids? Keď hiv + sa nelieči tak skôr či neskôr ho aids trafí Vďaka liekom sa život predĺži a aids ho netrafi. Do konca podľa najnovších informácií už majú aj očkovaciu vakcínu proti hiv ale potrvá pokiaľ príde na trh. Neviem ale ko na SK ale ja žijem v zahraničí a s liečbou ako aj prístupom lekárov som veľmi spokojná

RNG

Nuz ja sem pisem nazory a metody roznycy lekarov, co sa velmi odlisuju od beznych lekarov. Je ich napr len v USA vyse 15 000, riadne vystudovanych na medickych fakultach, ale ktori sa rozhodli napriek tlaku z medickeho monopolu pouzivat ine prostriedky na liecenie a to s uspechom. Co sa tyka HIV je coraz viac lekarov co pochybuje, ze tento (tieto) virusy sposobuju AIDS, pozri napr na
www.virusmyth.com
Inac rozne antiviralne doplnky su rovnako alebo este viac ucinne na virusy, ako lieky.
Ja ich neradim brat, len chcem kazdeho o nich oboznamit abu si mohol vybrat. Osobne som ich na roznych viralnych aj ja oskusal(herpes, VZV, EBV) a pre mna a moju zenu napr pracuju vyborne.
Viac na zvysovanie viralnej imunity najdes napr cez Google.sk pod mojim nickom a slovom Herpes.