Nova znamost ziarli na EX

Príspevok v téme: Nova znamost ziarli na EX
Fero M.

Skuste mi poradit ak vas nieco napadne.

S ex som sa rozisiel pred pol rokom a rozisli sme sa v dobrom. Mozno nestandardne pre mnohych si raz za tyzden volame a iniciacia ide z jej strany. Som rad ak oocujem ze je v poriadku a ze pokecame aj z mojej strany... Ale nevyhladavam ju. Ak jej nedviham alebo neodpisujem tak ma pocit ze sa hnevam..

Vcera sa ma nova znamost teda skoro uz priatelka opytala ci som s nou volal a nevedel som neklamat tak som jej povedal ze ano a o com sme sa bavili, ale musel som ten datum kedy mi volala trocha prifarbit lebo som vedel ze by to nebondobre a vecer som mal vycitky z toho. Bola smutna aj ked som jej 1000 krat vysvetlil ze po 3 kolackach ju naspat nechcem a som snou a mam iny novy zivot..

Ako nemam urazit EX na ktorej mi zalezi ako na velmi dobrej kamaratke a ako neurazit a nedavat oricinu novej na ziarlenie?

Preco si musim vybrat? Nie je to veru jedniduche sklamat jednu z nich...

Fero M.

Tak samozrejme že nechcem, chem aby všetko bolo okej a je mi jasné, že mne by sa to nepáčilo tiež, ale ja ked som bol s ex a ona si písala s jej ex a vedel som o tom a nebral som to tak, lebo som vedel aký je a že sa na mna pýtal v dobrom atd... tak to bolo v pohode...

Nooo niečo musím vymyslieť a určite pojdem tou cestou ako ste vraveli

alenka_maxova

v zaciatku noveho vztahu naozaj, ale naozaj nie je dobre riesit cokolvek s byvalou. Hoc co, aj keby ste sa cez ten telefon bavili o suchej trave, co sa bude vypalovat...Prosto jej teraz vysvetli, ze sa chces plne venovat svojej novej laske a bodka. Lebo ak to "kamaratenie" s ex prezenies, narobis si velkuuuu sarapatu u terajsej priatelky. Bude k tebe nedoverciva a podozrievava...A to snad nechces...

jaaa83

ale no tak,neberme to az tak tragicky,pokial sa len rozprava,co je na tom? i ked podla mna to je u nej len zamienka a ma mozno bocne umysly..:D

odpovedam

Skus i predstavit, ako by bolo tebe, keby si tvoja partnerka tyzden co tyzden vyvolava s byvalym... mne by to ani nahodou nepadlo k dobru...

A co sa tyka nizsie spominaneho psychologa, psycholog nie je lekar, ziadne odporucanie od obvodnej lekarky na to netreba... clovek sa vezme a ide ;-). Mozno by si sa mal tiez porozpravat, lebo nemas jasno a takymto pristupom si neudrzis ziadnu...

2bodka

Fero, dominu na teba! Bicovat ta od rana do vecera, uz vcera bolo neskoro! :)))
Ty si fakt pripad, tak potom naco sa stazujes, ked cislo vytacas ty??? :D
Pocuvaj, skoda, ze som zo zapadu, naucila by som ta, ako byt svina :D