Parazit v creve - škvrkavka

Príspevok v téme: Parazit v creve - škvrkavka
Domco9

Ahojte
Je mi to velmi neprijemne.
A trochu slabsie zaludky radsej necitajte.

.
Po tom ako som bol na zachode na velkej potrebe bol v myse maly cervik. Farbou, tvarom ako dazdovka, ale tenky (do 1mm) a asi 6cm dlhy.
Mama vravi, ze je to asi skvrkavka.
Z neto to vizera, ze by to mohla byt pravda.
Su tam ale nepekne veci popisane, co vsetko moze sposobit.
Mate skusenosti? poculi ste o niecom takom?

RNG

Palina prava(artemisia absynthia) sa tiez nazyva Wormwood, tj odcervujuca.
Kedysi, ked ludia nepoznali hygienu dostavali z pody casto rozne parazity a tak sa museli pravidelne odcervovat a palina bola jednym z odcervovacov, podobne ako je aj dolezita cast v protiparazitickom protokole dr Huldy Clark

RNG

Parazitologovia, tj ti najlepsi odbornici na parazity tvrdia, ze velka vacsina ludi na svete ma parazity rozneho druhu v tele. A tieto prispievaju k zhorsovaniu zdravia roznymi sposobmi, dokonca su az za 25% rakovinami.Samozrejme sa nejedna len o crevne parazity, tj ploche cervy.

mliečko

Ja si pomeliem klinčeky a stale si trochu pridam do kavy/len klinčekmi treba opatrne lebo obsahuju silice ktore draždia traviaci system/

Domco9

velka velka vdaka "arman" aj "RNG"
ste ma velmi upokojili.
vcera vecer to bola slusna depresia...
ked som si cital, ze si po mne behaju po cievach a srdci, oblickach....
Dakujem

RNG

Dlhorocne osvecena protiparaziticka zmes dr Huldy Clark sa sklada z paliny pravej(artemisia absynthia), tekuteho vytazku zo zelenej supky cierneho orecha(juglans nigra) a kapsul cerstvo pomletych klincekov.
Je to kura napr 20 dnova, s presnym rozvrhom coho kolko v ktory den. Pomoze prakticky na vsetky parazity, ci uz crevne, organove alebo krvne.Neobsahuje ziadne skodlive chemikalie.
A dnes je tych parazitov neurekom, ako ludia cestuju a rozne potraviny sa rozvazaju krizom krazom po celom svete.
Dodnes tu zostavu vyrabaju, najdes ju a jej rozvrh napr tu
-odkaz odstránený-
Na trhu je plno inych zmesi, ale tato je dlhorocne oskusana a velmi ucinna, ine mozu ale nemusia mat rovnaku ucinnost..
Hlavne nedoverujem takym, co maju vsetko v jednej flasi. Totiz rozne zlozky v roznych koncentraciach posobia na ine parazity, v inych ich zivotnych cykloch.

arman

Ano, ludia su udajne plni parazitov. Vacsinu si vsak nevsimnes, v stolici byvaju mikroskopicke vajicka, ktore nevidno, a ani tie mensie parazity. Jednobunkovce uz vobec nevidis, a ludia maju takisto casto rozmnozene plesne a kvasinky, chlamydie, rozne virusy.
Samozrejme, pohlad na zvijajucu sa malu obludu, je este horsi. :-)

Pozri si toto video, tiez velmi chutne:
www.youtube.com

Precitaj si toto:
www.osud.cz

a toto:
www.detoxikace-tela.cz

Akurat mam anti-parazitalnu kuru, na ktoru som sa odhodlaval roky. Je to zataz pre psychiku, vstrebat to, a este sa odhodlat na nieco. Nehovoriac o tom, ze i samotna kura je dost tazka a neprijemna, pozhanat si tie veci, riesit to.
Mam vypracovany velmi dobry postup, ktory som nastudoval zo skusenosti uzivatelov z netu. Zacina sa 21 dnovou klincekovou kurou, uz ta je ucinna a pozabija vacsinu parazitov, ale pre uplnu istotu a cistotu od parazitov, je potom dobre hned zaradit chemicke anti-helmetika, ktore su uz po ciastocnom odmoreni dobre znasane.

Akurat som v 15tom dni kury, odkedy som zaradil tie klinceky, citelne sa mi zlepsilo travenie, zmizli zapaly mocoveho mechura... konecne mozem vybavovat niekolko hodin veci po meste a nemusim sa kazdu hodinu strachovat, kde navstivim WC. Este nejakych 7 dni, a klincekovu mam za sebou. :-) Bal som sa, ze to bude horsie, ze mi bude zle, hnacky, budem vracat, tocit sa mi hlava atd... ale zatial som v pohode... iba jedna hnacka a jeden krat mierne krce v bruchu. To bude asi tym, ze som sa predcistil kyslou kapustou, hehe.
Ak ma niekto chronicke zdravotne problemy, stale sa opakujuce zapaly, nevysvetlitelnu unavu, malo energie, bolesti hlavy, alebo mu nezabera zdrava strava, ci po diete sa mu postupne problemy vracaju... odporucam anti-parazitalnu kuru! Mnoho ludom, co pisu na fore, kde sa tieto poznatky rozsiruju, to pomohlo!