Operácia oči najmodernejším laserom.... zhanam 8 ludi zlava 6000,-e

bezonyk1

A ja by som.isla ale vaham koli komplikaciam kt mozu vzniknut.ka az na buduce leto do vtedy musim schudnut a avtedy pojdem laserom si dat urobit oci

olivienka

ahoj, ja by som sa možno pridala, tiež už som po tejto operácii pokukovala... mám -6 dioptrií, ale na operáciu by som mohla až po 28.6. - mám totiž štátnice a nerada by som pred nimi oslepla :) (skôr je problém v tom, že netuším, ako budem mať čas, máme predtým skúškové, presný deň štátnic ešte nie je, atď)

jujka

Prosim ozvi sa mi na email dohodneme sa. Man - 4 dioptrie a 21 rokov na tuto operaciu planujem uz davno.... ziakova.ivana@gmail.com

btw.

za 700 eur zoperuju obe oci, ale inou metodou, ktora je sice bezbolestna, ale iba pocas operacie, potom to je uz "ine kafe" a vsetky bolesti si musi pekne odtrpiet par dni..neolasik hd je super v tom, ze nemas ziadne bolesti ani po operacii a hned sa mozes bez problemov zaradit do zivota

btw.

ja som tento zakrok absolvovala presne pred tyzdnom a je to naozaj uplne bezbolestna operacia, po operacii hned vidite, co je naozaj neuveritelny pocit, ziadne bolesti, uplny komfort a na druhy den som uz sama bez problemov soferovala..tych 2tis. eur boli naozaj dobre investovane peniaze..

silviens

uz ste boli na tej operacii? ja chcem ist tiez..... tusim v Ruzomberku za tu cenu je ta bolestivejsia pooperacna operacia nie?