neprijemne zazerajuci ludia...

bingham

Mozno posobis strasne nesympaticky,arogantne...alebo sa nevhodne/inak obliekas ako vacsina ludi...moze byt toho vela...

alebo sa opytaj...ze co pozeras ???...mozno by si bola prekvapena ze co by ti odpovedala...inak by ma to celkom zaujimalo ked az tolko ludi na teba zazera...vyskusaj to :))

Zaran

renushik :DDDDD aj mne sa také stáva.Tiež mám v okolí jednu takú babu,nikto ju nemá rád,už dokonca ani vlastná rodina niekedy nevie strpieť :D.Zazerá na každého a stalé,ľudom dookola zneprijemňuje život,nedávno sme s ňou mali naťahovčky,sme jedni z mnohých :D.Minule som sedela v autobuse sama a ona nastúpila tiež,samozrejme na mňa zazrela :Dskoro som sa vtedy došťala od smiechu :D vtedy už na mňa pozeral každý :D no.....ale zazerajú aj iné baby samozrejme,hlaven kvôli tomu že nechodím do kostola....proste ja si z toho nič nerobím,jednoducho sú takí ľudia,čo už len samotná existencia človeka,ktorý prejavý len náznak dobrej nálady,im pije krv,alebo možno len závidia ako písala winki...lepší účes,vzhľad ale aj viac peňazí,dnes je to bežné .....

jaaa83

myslite,ze je idealne takemu cloveku nieco povedat? lebo ja som uz tak mala nieco na jazyku...:D mozno by sa uvedomila :D najlepsie ak viem,ze ta mlada ma o 10 rokov menej.. :)

Maoam

jaaa83 - zrejme si take 'slniecko', dobre naladena a vysmiata väcsinou, ak zijes na slovensku, necudujem sa, ze sa ti casto stava, ze sa stretavas s mnohymi negativnymi reakciami na to

proste ich rusis v tej ich negativite a ak sa ti stava, ze zazeraju po tebe najmä zeny alebo len zeny, je v tom casto najmä zavist

zavidiet dokazu skoro vsetko, od usmevu, cez dobru naladu, cez vzhlad az po uplne divne veci, na ktore by si v zivote neprisla ;DDDD

skus si to nevsimat alebo ako ti tu uz niekto velmi dobre radil, usmej sa a zakyvaj im, uvedomia sa vtedy a zahanbi ich to ;DDD alebo aspon sa zhacia

renushik

Ja chodím vysmiata a s dobrou náladou, a ostatným to asi vrta v hlave, že či som neni na drogách :D a keď vidím takého čumila, a just sa na neho usmejem, to ho privedie do pomykova :D :D :D

jaaa83

ine je na niekoho pozriet,to robi kazdy bezne,ale ine je cumiet dlhsie a cumiet skaredo,takze si myslim,ze nemam paranoju.

ellymelly

Možno je to len tvoj dojem, že zazerajú. Možno sa im len páči tvoje oblečenie, topánky, účes.. Alebo možno chodíš oblečená nejak extravagantne, tak to tiež priťahuje pohľady. A možno si iba paranoidná :D

arman

jaaa83, v nasej spolocnosti teda vela pozitivnej energie nekoluje, a vacsina ludi nieje dobroprajnych ani dobrosrdecnych.
Ja ich volam cumili. Ked clovek na niekoho cumi, mal by sa aspon usmievat. Vtedy mu posiela pozitivnu energiu. Ale taky prazdny vyraz tvare je najhorsi.
Jedina cesta ako z toho von, je pracovat na seba, aby si bola silna osobnost, ktoru vonkajsie vplyvy nerozhadzu. Potom ich budes ignorovat, a chodit s usmevom, aj ked budu zazerat ako blbi. Este im aj zakyvas, ked to budu prilis prehanat. To sa obcas stava. :-)
Moj brat bol raz na omsi, on je neveriaci, bol tam len kvoli frajerke, a presne takym sposobom nanho zhorka z balkona pozeral nejaky farar, alebo co to bolo... knaz. Uplne dlho. Tam sa nanho pozrel, usmial sa a zakyval mu. :-) V tom momente farar odisiel. Verim, ze ten vyraz tvare by stalo za to vidiet, aj ked som tam nebol nazivo. Nastavit cloveku zrkadlo je niekedy najlepsi sposob ako mu ukazat jeho problem a v podstate, nato aj ludske vztahy sluzia. :-)

jaaa83

ako vie vela povedat pohlad :),ani clovek prehovorit nemusi :) no by som chcela vediet,co z toho maju,iba rozosievaju negativnu energiu.