neprijemne zazerajuci ludia...

VyvinXL

na mňa keď pozerajú tak si myslím že preto lebo vyzerám otrasne ale keď sa na mňa muži usmievajú a hypnotizujú ma pohľadom tak si myslím že asi nevyzerám tak zle ale tie ich trapne podlizovačne usmevy ma aspo rozosmeju:)
A viac ako na chlapov pozerám na dievčatá a ženy ale len keď sa mi nejaká páči alebo má niečo šialene dobré:) rada sa na to pozriem ale neočumujem 2 krat sa pozriem a dosť.
Včera som tiež videla jedno dievča ktoré malo strááášne krásne vlasy a skvelý jednoduchý účes. Len som sa pozrela ako by som si ho asi ja mohla urobiť a dosť.
No a na postihnutých ľudí alebo škaredých sa nepozerám práve preto aby si neuvedomovali "aha som škareda a ona na mňa pozera". Na to zvädavá teda nie som. Aľe keď to zhrniem je mi uplne jedno kto na mňa čumí a prečo. Nech ma pomilujú keď sa im tak páčim že ma idú očami prebodnúť. Ale raz som jednej vo vlaku povedala, že slečna poznáme sa? lebo to sa už skrátka nedalo vydržať ten jej dlhý 20 minutový pohľad ma proste dorážal.
-A ona že nie prečo?
- no tak na mňa pozeráte ako by sme sa poznali...
-o nie nie.
a bolo, už ani nezazrela
Takym primitivom to preto treba jasne bez hanby povedať, keď ona sa nehanbi ma očumovať, tak prečo by som sa mala hanbiť nato jej niečo povedať?

alenka523

no ber to tak, ze primitivov je viac ako tych normalnejsich, nomalny clovek niekoho zbada, prezrie behom sekundy a odvrati zrak inde, primitiv ziza ako debil dlhe sekundy a neuhne, aj ked mu clovek uz zacne neprijemne pozerat do oci, aby si to uvedomil, ci uz u lekara, v radoch v obchode, no vsade ich je hojno...nic si z nich nerob, alebo sa spytaj rovno ze co tak ziza /nemusis sa hanbit sa to spytat, takymto tonom, lebo normalny clovek neziza na nikoho tak, zeby mu to bolo neprijemne/..gumene kladivo a tasat to po tych sprostych hlavach :D

naya

mne sa to tiez stava. ci na ulici, v obchode alebo proste vsade... a nie len zeny ale aj muzi. celkovo ludia rôznych vekovych kategorii. parkrat sa mi stalo ze aj z auta na mna zizali, kym aj som stala na prechode. a pohlady takeho typu akoby som sa tam len tak z cista-jasna zjavila ako duch alebo co... a najlepsie na tom je, ze ja si ludi bezne nevsimam a casto mi nejaka kamaratka alebo sestra ked su som mnou povedia ci som videla tie pohlady. nie je mi to prijemne, ale nic s tym asi nenarobim. a to sa ani neobliekam extremne, proste ako kazdy normalny clovek.

jaaa83

tak ked vsetci cumia,to je fakt desne..v mojom pripade to tak nie je.raz som videla jednu babu,co bola pekne vkusne oblecena,fakt ukazkovo,ta tiez nastupila do busu no a jedna na nu tak zazerala,no div ju ocami neprebodla!chudera ta baba,az som ju lutovala :/

jaaa83

meretseger:myslim,ze uplne zbytocne je rozmyslat,co je na tebe nespravne,jednemu vadi to,inemu hento,v konecnom dosledku ajtak kazdemu nevyhovies :),kto chce,si dovod najde..

Meretseger

No práve, potom mám vždy nutkanie celá sa poobzerať, čo je na mne sakra nesprávne, že všetci čumia, to je desné :D Napokon by som sa z toho zbláznila, tak radšej tá ignorácia.

biela mačka

Inak ľudia sú blbí- vysvetlím. Keď má niekto napríklad špinku od čokolády na tvári, alebo má trebárs zle uprevený golier, tak nikto mu to nepovie, ale všetci čumia. Ja to poviem, alebo aspoň naznačím. preto keď na mňa niekto debilne čumí, sa pozriem hneď do zrkadla. inak na niekoho, kto sa mi zdá zaujímavý, sa tiež pozerám, ale pozerám - nezazerám