neprijemne zazerajuci ludia...

lost

aj s trickami sa da dosiahnut velmi velka zabava a pozornost, sice mozno za to dostanem ban/pokarhanie ale vem to cert, tu je jedno z nich :P i ked asi len pre muzov.. www.betterthanpants.com

Meretseger

Prechádzaj sa po vonku v tričku s množstvom jaziev po rukách a to len potom uvidíš to čumenie :D Kašli na to, prosím ťa, ešte ťa nakazia... Ja sa na tých pohľadoch strašne bavím, často sa na očumovača uškrniem (viem sa veľmi posmešne uškŕňať :D), alebo sa už rozosmejem :D Nech si trhnú plutvou, po jednej nepríjemnej skúsenosti som sa naučila okolie absolútne ignorovať. Try it! :P

lost

Maoam, budem tpch citovat :)

"Ja sa obcas "cumenim" bavim :-D Proste niekoho uprene pozorujem s kamennou tvarou nezmurkam, vtedy je zaujimave pozorovat narastajucu nervozitu dotycneho :-DDD"

jaaa83

martina0222:ked si vsimnem taky pohlad tak pozeram na dotycnu,do kym pohlad neodvrati.nechybalo vela a nieco sa jej opytam,ci ma nejaky problem..ale stale som sa premohla,lebo si myslim,ze je to zbytocne..:)

martina0222

a aká je tvoja reakcia, keď sa na teba niekto pozerá?? Ak sa ich snažíš ignorovať a nevenuješ im ani len mrknutie a je ti to nepríjemné, oni vycítia tvoj strach a tvoju nevôlu mu čeliť. A to ich núti sa na teba pozerať, až kým im nevenuješ svoj pohľad a neukážeš svoj postoj. Normálne sa na nich priamo pozri a mimikou sa spýtaj, čo tak pozerajú. Uvidíš ich reakciu... ak neprestanú, môžeš sa spýtať "poznáme sa?" alebo "pardon, mám niečo na tvári?" a dozvieš sa...

ada777

opica....
na take, ktore maju kratke nohy? to akoze myslis vazne??
ani ja nemam rada, ked na mna niekto zazera ako keby som spadla z Marsu...

opica

nemozem si pomoct, ale podla mna si chcela pocut, aby ti ludia pisali, ze pozeraju na teba, aka si pekna, a ze to preto...

ale nepotesim ta, ludia pozeraju aj na velmi skarede zeny, a aj na velmi vystredne, aj na cudne...aj na tucne...aj na take, co maju dost kratke nohy...

ja si myslim, e si to len navravas...a otazka, ako vies, ze na teba zazeraju? mozno vracaju len tvoj pohlad...