nevera

sveta

Som so svojim priatelom uz 7 rokov.Bolo nam fajn vsetko klapalo ked som spoznala jedneho muza z mojej prace.S ktorym som sa po dlhej dobe spoznavania zblizila.Teraz ked som spoznala ktora je moja opravdova laska je uz neskoro .mam velke vicitky svedomia chcem mu to vsetko povedat ospravedlnit sa no vsetko chcem dat do poriadku.Prosim poradte mi co mozem spravit. sveta

lizi

Myslím si,že chlap ktorí tvrdí že miluje ženu a pri tom spáva z inou svoju ženu nemiluje,iba si to myslí.Ved ak niekoho milujem tak ma pritahuje telom i dušou,proste všetkým a preto nepotrebujem spavat s iným.No nie?A ak sa vyhovara že ta druha ho strašne pritahuje,tak je to iba v tom že ten chlap už naozaj nevie čo zosebou,vie že si može dovolit viac a skuša stale niečo ine a "miluje" iba sam seba!

ugo

damianko vitaj v klube kde si sa túlal,ty starý sukničkár.asi toho mas fakt dosť ale ved aj ja-frajerka robota-druhá robota zas frajerka-mám len jednu!ale aj to ma vyčerpáva

damian

vdaka som rad že som vám chýbal dievčatá,čakal som že sa ozvú moje skalnmée damaxy miksy ..a pod ale aj tak ste ma potešili,naozaj vcelku dobre prežívam.inak neviete ktrosi niečo o miksy,čo bola m.r.v srn?nebol som tu dlho ale mám vás rád.

damian

no vdaka celkom dobre,som rád,že si si spomenula vieš mal som všeliaké starosti,daňové priz.chlapec maturuje,žena a priateľky... no mám toho veľa,ale zatial je O .K.