Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

Miloš ahoj, som rada, že sa máš dobre, aj keď smutno... ale čo sa týka úzkostí som rada, že je to fajn, je to povzbudivé... ja sa mám celkom dobre, fungujem v podstate normálne, žijem "normálny" život... akurát dnes ale haluz... prvý deň na dovolenke a ATAK!!!! sviňa! ešte nie je po ňom, ale už je lepšie... no pozeráme tu s priateľom na seba ako vyorané myši, že to čo??? no šak nič, ideme ďalej, hlavu hore ;o)

misiak

mimka dakujem.
manzelstvo je fajn.sice zena sa na mna posledne dni hneva ale to sa niet co cudovat ze :D
s tymi nozikmi to je pravda.
chodila sem niekdy katkaxxx a ta ti o tom povie.
bala sa chodit na navstevu k rodine do panelaku na 8 poschodi lebo sa bala aby nevyskocila.a vsteky noziky v kuchyni schovavala rychlo lebo sa bala ze nieco s nimi spravi.ale to su len nezmyselne myslienky ktore napadaju kazdeho cloveka len nie kazdy si to uvedomi.denne nas napadne milion blbosti.
minule som zbadal jednu krasnu blondynku a predstavil som si s nou sex ale ani to sa nikdy nevyplni ako ten skok ci ublizenie si.
aj ked s tou blondynko by som chcel aby sa to splnilo :)
milos to mi je luto ze mas teraz take obdobie.snad to prejde.
som stastny ze si vysadil AD.
v holandsku je zevraj dobra trava :)
pekny dnik vsetkym

tatiana26

Noooo a teraz sa tu objavil niekto, kto veľmi pomohol mne a kvôli koho "rečiam" som sem chodila ja... MILOŠ napíš aspoň ako sa máš, čo nové... :-)

mimka_

misiak poviem ti tajomstvo :-).chces?chodim tu na tuto temu vylucne kvoli tebe :-).ty si aale pripad,ale zakazdym sa schuti zasmejem.ty to vies tak obalit vsetko a tak cloveka povzbudit.mne si velmi pomohol svojim zmyslanim a tak pod.a to,ze kazdy schovaval noziky to si zabil.:-).cista pravda.prid castejsie.a co tvoje manzelstvo ako si na tom,ked tak popijas co?

misiak

charlie su to obsesie a presiel nimi skoro kazdy s uzkostnymi problemami.
pokial nepocujes hlasy tak to nieje shizofrenia.
su to len myslienky.
precitaj si aj dalej diskusiu :)
kazdy maval take predstavy skovaval noziky a pod.
tanicka jasne ved na fb sme v kontakte stale :)

rena23

Charlie, radsej navstiv psychiatra, psychologovia su vacsinov odbornici na problemy bezneho zivota. Urcite to nepodcenuj a cim skor ries!

charlie89

Ludia prosim poradte mi co sa to deje so mnou ze proste mam take predstavy ze sa mi objavuju slova alebo vety v myslienkach ako je napriklad ze z nozom ze pichni ho alebo ze zabi ho alebo udri ho neviem co to znamena..mam z toho strach bojim sa ze co ked to spravim nepocujem hlasy ale mam to v predstavach psychologicka so mnou robila test na schyzofreniu..povedala ze to nieje ono a ze to ani nejde tym smerom ale neviem co to potom je ludia niekedy sa mi to objavuje aj viac krat za den v hlave ludia prosim poradte mi bojim sa a este ze co ked v noci zabijem rodinu alebo niekoho co potom poradte mi je to z uzkostou spojene alebo nieco horsie

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk