Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

sunnie

v letaciku je toho spomenuteho dost, u mna trosku nevolnost (vymizne vacsinou po prvych dnoch liecby), ospalost, sklon k tvorbe modrin, priberanie, znizenie chute na sex.

TOME

sunnie ... ake si mala vedlajsie ucinky uzivania ad? ...vies moc sa do toho nevyznam.. a nikdy som ich ani nebral.. aj ked poznam ludi co im pomahali aj nepomahali...

sunnie

ja zatial podla seba sudim ze sa toho asi uplne zbavit neda, pretoze aj ked som mala dobre obdobia, vzdy sa mi to vratilo a v horsom stave ako predtym,takze som skor pesimisticka sudiac z vlastnej skusenosti. ale nechcem vam brat iluzie.
AD urcite zlepsia kvalitu zivota, netreba sa toho bat, aj ked samozrejme vedlajsie ucinky nie su zanedbatelne.

sunnie

ahojte,no tak ja som zas uplne v prdeli. este prednedavnom som bola v pohodicke,vyse pol roka bez akychkolvek liekov,ale posledne dni sa citim velmi zle. ja sa tohoto svinstva asi nikdy nezbavim. bola som dnes u lekarky,nasadila mi znova ADcka (cipralex+neurol) a tiez mi odporucila PNku.neviem si predstavit byt tak dlho domka,ale ani v robote uz nejako nezvladam,rozmyslam ako to vyriesit lebo v robote s tym asi bude dost problem.
ako vam zaberal neurol kto ste ho brali?

TOME

tati.. :) v to naozaj dufam... ze sa da toho zbavit nadobro... Ja som bol dnes u lekarky na vysetreniach ktore som mal objednane z pred tyzdna... a bol som sa uz aj objednat u psychologicky ...dala mi zatial nejake testy cosi mam vyplnit a v pondelok mam prve sedenie.. Som naozaj zvedavy... Budem na sebe makat.. nech sa toho co najskor zbavim... potrebujem byt znovu stastny.. a citit vsetko to co predtym.. :) a nemat taketo zmeny ako aj dnes... cely den som bol v pohode.. aj poobede.. vobec nic mi nebolo... potom som bol s priatelkou von... a zacalo sa mi to vracat :( ..nastastie atak neprisiel.. ale ta nicota... brr...

tati

tome,ja si kladiem tu istu otazku...da sa toho zbavit nadobro?dufam,ze ano.moj hypnoterapeut povedal,ze ano.moja kamaratka,ktora tym tiez presla povedala,ze ano...tak tomu verim:-)

tati

dobre rano!milos,ja som tiez musela prestat s fajcenim marihuany pretoze som koncila 'bad tripom'...dodnes si pamatam na svoj posledny zazitok,kedy som kracala smerom ku klubu a citila,ze som stale na jednom a tom istom mieste a potom som klasicky zvracala.prislo mi to ako nekonecno,odratavala som minuty nech tento strasny zazitok mam za sebou a dokonca som mala halucinacie,ze po mna ide sanitka!zaujimave je,ze po kazdom zvracani sa mi ulavilo a teraz ked mam uzkost mojim vrcholom je pocit na zvracanie,po pripade zvracanie.mozno sme boli uzkostne predisponovani a drogy nam ukazali(alebo vyvolali) ako sa budeme citit s uzkostou:-)

TOME

To je presne to na com fungujem.. magnezko a cajiky si robim tiez... mam pocit ze to zabera.. ked je zle.. pomoze to .. ukludni... teraz sa napr citim velmi dobre.. co sa asi pred dvoma hod. nedalo povedat... Ale chcem sa z toho dostat... da sa z toho vobec dostat uplne??

tati

tobi,ked mi je velmi zle,vzdy si ho dam.ked sa mi polepsi,hned sa vraciam ku kave a ten hnusny caj ani nechcem vidiet:-)

tobi

tati, no ved ked ono je to niekedy fakt hrozne a ja neviem,ci by som to tak zvladla bez lieku...a cajik pijes proti stresu?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk