Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monika99

Ahojte.Zuzka nam uz zaviedli kurenie,nie je mi zima,ja len nemam rada zamracene pocasie a to asi neobleciem do slnecnych lucov.Vidis Zuzka,nie lasenka mi sme sa pochytili na pravopise to je tvoja priorita,a je pravda ze minuly rok este cez leto som moc pozitivne nerozmyslala ale casom som pochopila ze neumieram a ze to vsetko je len v hlave a zacala som mysliet uplne naopak a som zdrava....

Chilli

Ahojte, mavam depresie, aj sa na to liecim, ale v poslednom case mam stale uzkost. Zo vsetkeho. Som strasne napata a vsetkeho sa obavam. Konam strasne impulzivne a nerozmyslam pri tom. Poradte, ako sa toho zbavit.

zuzanka65

A môžeš mi vysvetliť, ťo máš na mysli pod výrazom Frigidná?
A čo je to vlastne nešťastné manželstvo?
A s kým tu ten život čo? v. jeb. ?
Miloš, idem pozerať radšej Ordináciu v ružovej záhrade, to je večšia sranda, ale inak, dík, pobavil si ma.
Pá dievčatá.

zuzanka65

Monika, som rada, že si z toho vonku, pamätám sa , ako si sa do mňa obula práve kôli pozitívnemu myslenie, ale nič si z toho nerobím, bolo to ešte asi v auguste, fňukala si vtedy a bola by si ma aj ukameňovala hádam, že som si dovolila ti to vyhovárať. Fajn, maj sa, obdivujem tvoj elán, ako všetko stíhaš a venuješ sa tomu detskému domovu.

Keď som žila v UK, tam večne pršalo, nikdy som sa nad tým nerozčuľovala, keď pršalo, tak som si lem potichu zaspievala, " Prší, prší, len sa leje..." a bolo vybavené. A ja že nemyslím pozitívne? To asi len neviem poriadne písaním vyjadriť, to čo naozaj vyjadriť chcem.

Monika, keď nemáš rada zimu, tak sa teplejšie obliekaj. :-)

agaven

dobre si fajn vies hlva ine mysli a tie paprce zase ine napisu a fak obcas blud neva aspom ma niekto 2 krat precita

agaven

milosko v pohode vies tetania a triaska ruk ale vedsinou o rodina a ako mi je a kde som bola skor asi tak ale dik ak myslis preklep tak to mavam casto ahojko

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.