Úzkosť

monik9

ja periem vsetko v pracke aj teraz akurat ju mam zapnutu.....
podali to na okresny urad,takze cakame na vyjadrenie pretoze zakon presne neurcuje co vlastne je hostitelska starostlivost...

tatiana26

A ostatní ste prosím vás kde? Ja som sa tuším stala závislá na praní :) xixi, ja som totiž nikdy predtým neprala, vždy to robil priateľ, lebo ho to bavilo a som sa bála, že ako to budem ja robiť a ono to je v pohode a ešte aj sranda :)

monik9

ja pracujem,som pisala ze to budem mat len na 3 dni v tyzdni,doma sa ucim zmluvy co mi poslali cez net a cakam na mobil a notebook,na zriadenie e-mailovej adresy,to dostanem v utorok.Uz mam dve zmluvy na podpisanie a fakt slusne sumy tam su,takze pracujem.....sefka mam na lyzovacke ale okrem neho ma nikto nezauca pretoze tu to robotu tam robim len ja a este jeden chlapik,ten ma dost svojej prace na mna uz cas nema....takze tak....

tatiana26

Zdravím babulky :) nemusíte mať o mňa strach, s tým rozchodom som úúúplne v pohode, to nebol nijako vážny vzťah, nikdy som ho tak nebrala a bolo maximálne nerozumné sa do niečoho takého púšťať. Som sama a je mi dobre, skutočne :) Teda, no nevravím, dnes mi nie je bohvieako, ale je tu segra, učí sa na skúšku, tak ja idem oprať posteľné prádlo a uvariť obed

monik9

jaj akurat som sa dozvedela ze mojmu sefkovi teda uz byvalemu ale len zopar dni byvalemu,umrel otec....no patrilo by sa zajst na pohreb,fuh to bude fuska,sefko nevie ze na co som sa vlastne liecila.....

monik9

caute....no ja som dneska doma,takze sa chystam upratovat lebo zajtra ideme do staroceskej restauraci s kamaratmi,taky veget si urobime cez vikend...Ale este si kuknem jedno dvd-cko a potom sa pustim do toho....
inak volali ma strazit jedno dieta nedaleko nas,to si este rozmyslim...
jaj a tu zrenicku to mam aj ja na pravom oku mensiu,nejak to neriesim....
takze tani nakoniec dalsi rozchod,ale ked to mali byt pre tvoje dobro tak je to ok,to rozdychas....

tobi

TANIA, pekne dakujem, budem sa snazit, zvladnut vela vela veci aj ataky a nebudem sa ich bat! a co sa tyka toho receptu..no Tobi je uz hore a toho som sa bala..lebo ked nam zaspi tak skor-neni to casto..tak potom sa vie takto zobudit..no uz sme skusali kadeco..ale to ja uz ako nechapem..no viem,ze musime skusat dalej..juuj jak sa mi pacilo ako si napisala, ze tebe vlasy rastu rychlo ZE AZ- to su slova mojho Tobinka, vzdy ak nieco rozprava tak pouziva tieto slovka...vidim to tak,ze si ideme lahnut nasilu,aj ked to nieje take jednoduche...pa