Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katkaxxx

Ahoj Tani, tak lahke to nie je ale mam dobry pocit ze sa to hybe tym spravnym smerom. dokonca mi mama teraz volala, ze bola u zubarky a ta zubarka je taka jej kamaratka a tak sa jej mama vyzalovala a tak a ze ta zubarka jej dala kontakt do nejakeho centra na psychologa - riaditela toho centra psychologickeho a hned unho mama aj bola a povedal jej ze ide o psychicke tyranie u nej a hned vo stvrtok ma terapiu a jej obvodna by jej mala nasadit na toto obdobie nejake lieky na spanie ukludnujuce lebo ze by sa mohla zrutit.. hovorila som vam ze na tom uz bola blbo.. ja som videla ze potrebuje pomoc. a to iste jej povedal aj ten psycholog. dufam ze sa to zacne pekne riesit. mam radost, aj ked je to tazke. prilis vela veci naraz. rozvod, hroziaci vyhadzov z prace, o 2 tyzdne 3 skusky v skole, moja uzkost, mamin psychicky stav atd atd. proste... asi sa roztrhlo vrece s problemami.

adka2001

TAnicka to CD je super v polovicke som zadriemala .
TOBI ako uz je lepsie mala by si to vyspat no ale od maleho to asi nepojde.

adka2001

Ahoj Tobi Na to hrdlo kloktaj salviovy caj,nam to pomaha.Vidis tolko si spekulovala az nakoniec si musela ist dokt.Inak ked sa teraz oteplilo asi ta chripkova epidemia pride aj u nas su plne cakarne u dokt.

katkaxxx

ahojte moji, ja som dnes bola s mamou podat ziadost o rozvod. som rada ze sa k tomu konecne odhodlala.dufam ze sa to zmeni k lepsiemu.

tatiana26

Ahojky dievčatká a chlapci... ja nemám doma net, tak len z práce vám môžem písať... ale o pár dní sa to zmení :)Ja som chorá a chorá, viróza ma morí, ale chodím do práce, včera som prešvihla riadne svoje sily, takže večer došlo aj na neurol a dnes mi je tiež všelijako, ale viem, že si za to môžem sama a viem ako to spraviť, aby mi tak nebolo... Som rada žienky, že cédečká došli, nezabudnite pekne relaxovať a venovať sa sebe... MIŠKO ty po riti dostaneš a bude pokoj :) Inak ja odkedy bývam sama, tak som tiež ešte sama nespala, lebo ma to dosť desí, tak stále je tam niekto, ale ja to ani tak nevyhľadávam, ale ľudia proste chcú byť so mnou, nechcú ma nechať samú, lebo si myslia, že to mám ťažké a chcú mi pomôcť.. zlatí sú... ale nie s každým sa cítim bezpečne, to je fakt... napríklad včera, ke=ď mi bolo na prd, tak som bola rada, že je tam môj priateľ súčasný, lebo keby tam bol niekto iný, tak asi spanikárim... ale možno aj nie :) a TOBI tak takéto závrate ako opisuješ som ja mala asi 4 mesiace takmer nonstop...

tobi

a neviete mi niekto poradit, co by pomohlo na hrdlo-boli ale hlavne ma hroozne svrbi az do usi...stale mi krcny rozpraval, ze to svrbi s tych mandli, ze su ohnisane..ale ja uz mandle nemam asi 3 mesiace..

tobi

ahoojte, tak ja som mala tiez super noc..tobi sa celu noc budil a plakal, takze som nespala tiez asi do 6 rana..a bola som dnes u lekarky, lebo coldrex nic nezabral..a DOSTALA SOM ANTIBIOTIKA..ako keby som ich uz nevybrala dost..

monik9

tak caute,mam za sebou neskutocne zlu noc,isla som spat o pol siedmej rano,nie pre uzkost,do polnoci som kukala dvd-cka a potom moj havko sa zobudil a zvracal dokola a stekal na schody,to ma trocha vydesilo ze co tam steka,neviem ze co tam on videl,nikdy to este neurobil.No tam ma prepadol strach a uz sa mi nedalo poriadne zaspat...este k tomu vsetkemu sa mi snivalo ze mam rakovinu,tak som pred chvilou vstala a varim,dneska som doma,nastastie sa uz dneska manzel vrati domov.....Ja som z juhu juzneho slovenska ale ved viete nezijem tam,teraz som na severe.Stretko by bolo fajn ale pre mna nerealne cez zimu....jaj uz som rezervovala dovolenku na leto pri mori

zuzanka65

Skúšam to pochopiť, vychádza mi to asi zjednodušene, že je to ako s fajčením, alebo so závislosťou všeobecne. To je iná káva, nemám s tým skúsenosti, to by som riešila radšej s odborníkom.
Ale neboj sa, nie si v tom sám, sme ľudské bytosti a ako také, máme právo na omyly. Preto si práve idem zapáliť na balkón.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.