Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

zuzanka65

Študujem tú knihu, čo som o nej už písala. Wayne Froggat: Šťastie je vaša voľba.
Citujem" " Americký psychológ Dr. Albert Ellis, pôvodca Racionálno-emocionálnej behaviorálnej terapie, bol jeden z prvých, ktorí systematicky dokázali, ako presvedčenia determinujú pocity a správanie ľudských bytostí. Rozpracoval model ABC, ktorý to názorne ukazuje."
A Čo veci spustilo- udalosť, zážitok
B Myšlienky o danej udalosti
C Pocity alebo správanie
A nezapríčiňuje C
A vyvolá B
B zapríčiní C

misiak

a moje vyhrazanie?to nebolo vyhrazanie.jednoducho som citil ze sem nebudem prispievat.lebo som sa nechcel zbytocne rozculovat.ale clovek mieni pan boh meni :)
inak ja som veeeelmi stastny ze som plny energie a ze som uz dlho sam sebou.
aj ked uz niesom take domace zvieratko ako som bol pred mesiacmi,ale radsej budem normalny a zdravy ako dobrucky a chory :)
uz aj manzelka si zvyka ze niesom ako domace zvieratko,aly myslim ze je rada ze som ako predtym.uz aj pivecko mi kupila,aj ked to nieje zdrave,ale je rada ze mi chuti.
lebo ked som sedel doma tak som sice posluchal ale videla ze som nestastny a to ju trapilo.takze asi tak na zaver.
dobru noc damy a pani.este dopozeram sedem s.r.o.sice sam trepu ale niekdy to stoji za to :)

alexx_le

Prepáč Zuzanka, mrzí ma to, ak si to nebola ty, tak beriem všetko spať, a vlastne to tým pádom nepatrilo tebe :) nevšimol som si ten nick, nabudúce si dám pozor. pekný večer prajem :)

misiak

zuzanka nechapem o com si pisala lebo mna nikto neovplyvnoval a predstav si ze nechcem menit myslenie lebo to nepotrebujem a paci sa mi myslenie take ake mam :) co je na tom nenormalne ked ta nieco rozculi?ved to je normalny ludsky jav a ked to budeme tlmit a tvarit sa stale ze je vsetko ok a brat vsetko pozitivne tak to uz nebudeme sami sebou.ja som rad ze som taky ako predtym.ze sa viem aj hnevat a nesnazim sa pretvarovat.jednoducho vsetko uz beriem prirodzene a nezamyslam sa nad tym ci je to dobre alebo zle.jednoducho clovek v zivote zaziva dobre aj zle chvilky.a netreba sa tomu branit.
preco vlastne studujes to pozitivne myslenie?ved ty uz si zdrava tak preco ho chces menit?alebo len zvedavost o com to je?po pravde mne to vobec nepomahalo.kvoli tomu som zacal citat a aj som si stiahol nahravky ale nepomahalo to.ale kazdemu pomaha nieco ine.
alexx ty si nenechaj pokazit den.resp vecer :) ak chces pod na mail a ukazeme tomu kto ti dokazal pokazit vecer :)

zuzanka65

Vážení, práve čítam, čo ste dnes popísali. No aké prekvapko! Niekto si tu z nás strieľa. Môj posledný príspevok bol o 14:00 ohľadom omega 3 a tu vidím dáku Zuzanku 56 o 20:22. To som nebola ja, inak ja som Zuzanka65 nie 56. Som registrovaná a ak sa niekedy neregisrujem, tak mi tam napíše nick červeným, tak sorry miláčikovia, ja som si dnes nerypla do nikoho, ale vôbec ma to nemrzí, ako by ste sa mohli nazdávať, naopak som rada. nemusíš útočiť Alexx, to som nebola ja. Mrzia ma tie Mišiakove vyhrážky, no žiaľ, s tým ja nič nedokážem urobiť. Až keď človek pochopí, že nik iný nie je zodpovedný za to, ako sa cíti, len on sám, potom je na správnej ceste k celkovej zmene myslenia smerom k pozitívnemu. Naše pocity vytvárajú naše myšlienky, nie ľudia alebo udalosti, ale to, čo si o ľuďoch a udalostiach myslíme. Keď sa naučíme zmeniť svoje myšlienky, dokážeme zmeniť aj svoje emócie.
Uf, tak som to napísala... Snáď to bolo zrozumiteľné.
To som nevymyslela ja, to teraz práve študujem.

Inak, dnes som mala na nič deň, preto som vás začala čítať až večer a popoludní som len na chvíľku nakukla, čo je nové. Napíšem vám o tom zajtra, musí sa mi to uležať a tiež to bude mať zajtra pokračovanie, tak nechcem dnes robiť žiadne závery. Zaujíma ma váš názor, tak dúfam, že mi niekto z vás zajtra na to odpíše. Zatiaľ sa majte krásne ( a chlapci, píšte básne ).

alexx_le

to je na dlho a nechce sa mi to tu rozoberať-len to vystižne zhrniem "za dobrotu na žobrotu". nema to nic s uzkostou ani atakmi a tak

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk