Úzkosť

tatiana26

Dobré ránko, aj keď teda už je pokročilejšia doba, ale tí, čo išli spať o 3 to môžu nazvať ránom :) KACHITA ja som betaserc tiež kedysi užívala, ale nikdy mi ani minimálne nepomohol. Ale skús jógu a 5 tibeťanov, to mi myslím funguje... lebo ono už ťažko povedať, že čo to vlastne zmiernilo, ale vďakabohu, nech to bolo čokoľvek, viem, čo je to za peklo... Uf, idem sa trochu skonsolidovať

sunie

ja rozmyslam nad balearmi/kanarmi lebo tam je vela nemcov a anglicanov a aj domaci trosku vedia reci (na vidieku je to des) takze tam je to mozno lepsie s pracou (v nejakom hoteli a tak) a spanielsky trosku viem ale je to lahka rec a ja sa rychlo ucim takze v tom smere pohoda. pozerala som uz miesta cez net a samozrejme ze by som tam nemala taku dobru pracu ako mam tu a platy su porovnatelne, ale aspon na nejake obdobie by to bolo fajn. hlavne zo zdrav.hladiska. ale diky moc za info.

Kachita

No slnka je tu naozaj vela, ked si prezeram fotky z domu a zo Spanielska, je to viditelne na prvy pohlad. To slnko to nezaprie :)

Kachita

Sunnie, ano zijem v Spanielsku, konretne v Katalansku. Pracujem vo financnej oblasti. Co sa tyka zakladov spanielciny, to nie je az taky problem, nakolko spanielcina obyvkle rychlo skace do hlavy. Skor by som odlozila stahovanie na neskor, je tu najvyssia nezamestnanost v EU, vela ludi odtialto ochdadza a platy su dost nizke.

sunie

tie zavraty co pises mavam aj ja niekedy a preto tiez nejazdim (teda okrem ineho ze bojim a beriem lieky). musim si sadnut alebo sa zamerat na 1 bod a po chvili to prejde.

sunie

tak to mame mozno to iste, vsade milion chorych ludi ale takto zle som tusim este nebola a nechce prejst ani za svet. tiez ma zerie ze za mna nikto pracu koncom roka nespravi tak neviem ako to poriesim,ved prednedavnom som bola PN.
skusila som si kupit extrakt z grep.jadier a koloidne striebro, vraj to super pomaha tak uvidime. uz nemam co stratit.

sunie

kachita, ty zijes v spanielsku, si tam spokojna? ak sa mozem spytat v akej oblasti tam robis? kvoli tymto mojim zdrav.problemom zaciname normalne vazne uvazovat o praci v zahranici - idealne teple kraje prip.rakusko, ale nikto znamy tam nerobi (vsetci UK, CH) tak by som sa ta na to popytala. ta sa tam vyzit s NJ,AJ a zakladmi spanielciny?

Kachita

chuda male, ale nieco musi byt hnusne vo vzduchu, lebo som teraz dopismenkovala s tetou a aj ona, aj jej dcera su strasne chore uz 3 tyzden, nic nevedia zistit a strasne ich dusi. no drzim palce teda. oni to zahanaju odstavenym zazvorom s citronom a medom, je to supa dat to do seba ale vraj to pomaha.