Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katkaxxx

ozaj a jednu vec som sa ta chcela spytat Leni - ty si taky odbornik na zaludok - uz dlhsiu dobu sa mi stava ze rano hned ako sa zobudim tak mam taky pocit akoby mi kyselina vyzierala zaludok alebo akokeby som mala uplne zversky hlad a nic nejedla 2 tyzdne, pritom som normalne vecerala a stravujem sa nadmieru dostatocne aj ked na kila je to 55 na vysku 171, takze som chuda.. no a k tomu pocitu v zaludku - proste musim si utekat dat nejaku korku chleba alebo tak a ked ju zjem tak uz je dobre.. ja tomu nerozumiem.. myslis ze je to ok?

kachitaa

Lencok, a co ti zistili napokon?
katkaxxx, ja na vsetky kozne problemy pouzivam Pangamin, mam ekzem a trpim aj alergiamy, ale toto mi pomaha a nedam na to dopustit.
Len ja som nezodpovedna a u alergologa som nebola ani nepamatam.

katkaxxx

lenka, ja som bola na krvi, a bolo vsetko ok (ale to len take obycajne testy vseobecne) aj ked nechapem preco mi povedali ze vsetko ok, lebo tam mam znizenu hodnotu MCHC co by malo byt nieco ako koncentracia hemoglobinu v krvi, mam aj na tom papieri znak "-" lebo to mam znizene.. a je tam nejake imunologicke vysetrenie na tom papieri, nejake S_IgA a tak a to je vsetko ok, tak ja som z toho uz uplny blbec :((( a ako sa ti to prejavovalo na kozi?

lenccok

Katuska vyzera to tak ze mas problem s imunitou. Nenechaj to zajst tak daleko ako ja. Bojuj sa za svoje zdravie. Chod l obvodnemu, nech Ti zoberie krv na imnunoglobuliny, na helicobactera, ibaze z krvi je to menej presne ako by si isla na gastroskopiu. No mne to potvrdila aj krv a dost vysoko pozitivne. Niekedy sa stane ze v krvi je Hp neg., ale po tom vysetreni Ti ho zistia. Este existuju dychove testy na Hp,nerobia ich vsade,za ne sa plati 1500 Sk niekde 2000 Sk. ...Mne sa toto vsetko prejavovalo hlavne na kozi a za svet mi nevedli prist,co to ma vsetko znamenat, od unavy, depiek, uzkosti az po kozne problemy.

katkaxxx

dakujeme inka, podobne ;) ah ludia, ja mam asi nejaky problem s imunitou, kazdy druhy mesiac sa mi spravi herpes na perach, v lete som mala aj ten horsi typ herpesu take male koliecko na chrbte, no strasne :( a teraz sa mi zase vyhodil. okrem toho ma trapi alergia (co je zase prehnana reakcia imunitneho systemu) a termin u alergologa mam az 13ho januara :( ja uz sa zblaznim ja nechcem mat kazdu chvilu to svinstvo na perach ;( ved to je hrozne.. a zenske veci mi meskaju kazdy mesiac minimalne tyzden alebo viac, ved to nie je normalne. a gyn. ma poslal na ultrazvuk kde bolo vsetko ok a tym to haslo :( baby poradte, lebo neviem ako to mam riesit :(

inka

prajem každemu krasny mikulašsky predvčer
,pobehajte po trhoch,vyvetrajte hlavy a hlavne si rano v čižmach najdite kopec sladkosti a kopec radosti!!!

zuzanka65

Kachitaa, pred mesiacom som letela lietadlom, strašne som sa bála. Mala som bobky už dlhý čas predtým, ale zvládla so to. Ak chceš, prečítaj si môj príspevok asi z 30.10., alebo ak chceš napíšem ti o tom neskôr viac. Majte sa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úzkosť - Fórum - ZDRAVIE.sk