Mam obavy z jeho rodicov

Príspevok v téme: Mam obavy z jeho rodicov
girl

neviem, ci sa tato tema hodi akurat sem, ale poradte mi nejaku temu, o ktorej by som sa mohla rozpravat s jeho rodicmi. nikdy ma nenapada nic vhodne. a je mi trapne byt stale ticho. a mam aj trochu strach, ze sa pred nimi zhodim. mam aj SF, takze dost tazko sa odvazim pred nimi povedat, co ma napadne ... dakujem

Rubi

Baby sak nestresujte ved rodicia su normalni ludia tak aky mate problem ze o com rozpravat?Na to sa netreba chystat ale normalne konverzovat na temu aka pride sak predpokladam ze oni sa k tebe mozno ozvu prvi a daco nahodia a uz sa rozprudi nejaka debata.Ja som s priatelovou mamou ostala sama v izbe viac jak polhodinku a prezila som to,aj sme si pokecali dobre,posrandovali a bola som velmi rada ze sa s nou da tak dobre porozpravat.Rozpravat sa o kinckoch jeho rodicov sa mi zda take divne,ved normalne sa rozpravajte ako s inym clovekom.

girl

a zabudla som este povedat, ze k nemu chodievam len preto, ze tam mame vacsie sukromie a mozme sa rozpravat aj o intimnejsich veciach. v baroch je to take neosobne ... tak sa zavrieme do izby a nik nam tam nelozi. ale obcas nam jeho mam zaklope, ze ci nieco neceme (caj a podobne) a aj ked neceme, donesie nam a potom neviem co jej mam povedat ... raz som s nou ostala sama. ale nastastie to bolo len PAR minut. mozno 3 :P tak to sa este dalo. ale neviem keby som ju stretla v autobuse, aj ked nim nechodi, a sadla by si ku mne, tak neviem neviem ... toho sa obavam.

girl

ja sa obliekam normalne. povedala, ze som zlata. a to zevraj este na nikoho nepovedala. ale neviem o com by som sa s nou rozpravala. a priatela sa pytat, ake ma jeho mam konicky ... zabudla som povedat ze sme dost mlady. este sme nemali ani 17. ale aj tak k nim dost casto chodievam. mozno je to priskoro, ale v baroch nas to uz nebavi.

ivka2

ani mama mojho priatela ma najprv nechcela....lebo vraj som mlada a nviem este co chcem a ze on sa sklame a take blbosti...a ze nam treba studovat, a nie na somariny mysliet..no a teraz po 5 rokoch, nam neda pokoj so svadbou, a kedy bude mat konecne vnucata..a ked je problem tak stale sa zastane mna a nie syna:))ale tiez vam poviem ze zaciatky neboli bohvie ake, tiez som si vypocula na svoju osobu krute veci, ale ked ma spoznala tak zistila ze to boli somariny..takze aj vam drzim prsty a nebojte sa..hlavne treba byt slusny a taktiez podla mna zalezi aj na obleceni..keby mi moj syn doviedol nevestu v roztrhanych rifliach a v minisukni z ktorej je jej vidno az do zaludka tak taktiez by som nebola 2x nadsena...:)

Aria

Najlepsie je asi zistit co ich bavi a zaujima. A skusit to potom takto cez ich konicky. Rodicia mojho priatela su velmi mili a otvoreni ludia a ked som u nich, tak mam zasa ten problem, ze tuzim aby bolo chvilku ticho :o)). Ale na zaciatku som tiez hladala vhodne slova. Teraz je to uz ok.

moniqa87

hmmm... no to mas este dobre, podla mna by si sa nijako nezhovadila, len treba byt slusna a to je vsetko, ked sa lepsie spoznate pojde to lahsie...
poviem ti aspon mas stastie, ze proti tebe nic nemaju a to este k tomu bezdovodne ako rodicia mojho priatela...