Chcem huste vlasy

darleenka

Nemyslím, že by to malo byť dané len geneticky a tým ti už nič nemôže pomôcť. Ja som mala vždy riedke a rovné vlasy, ale koncom roku 2011 sa mi ich kvalita výrazne zlepšila, neužívam žiadne špeciálne prípravky, len som zmenila stravovacie návyky (ovocie, zelenina, orechy, žihľavový čaj) a raz do mesiaca si urobím nejakú kúru s jogurtom, medom, žihľavou, kamilkou. Najviac sa mi vlasy zlepšili v období, keď som sa ich kvalitou veľmi netrápila (hoci som režim stále dodržiavala, už som si naň navykla), vtedy mi ľudia začali chváliť kvalitu vlasov a teraz mám pekné husté vlasy a som s nimi spokojná ;)))

zlatovlaska

slim45 - ani mi nehovor! ja som v tomto uplne zufala...šírka mojho ,,chvosta,, je fakt cca 2cm možno ani to nie. mám ich polodlhé a bez ofiny, lebo ešte aj tá riedka ofina sa mi mastievala od čela, ked bola krátka...

neviem vobec čo s tým..kadernčka mi povedala, že mi ich treba uplnee zostrihať na krátko, ale ja som si to nedala..viem ako vyzeram teeraz a nie ešte s jemnými, riedkymi a krátkymi!!

lieky a tabletky, možu ti urýchliť rast vlasov a že budu pevnejšie, lesklejšie..ale to je všetko....

hlavne si ich nefarbi na čierno!! lebo to je hrozne na riedkych..a maj ich tak po ramena..aby vyzerali ako tak..ak ich ccheš mat teda dlhšie...

mašti

chcela by som huste vlasy lebo rano ked sa cesem tak mi vypadavaju vo velkom.ked si zapnem vlasy do chvosta tak je na širku asi 5 cm.prosim ak viete co na to tak mi poradte.

renushik

ja mám zasa príliš husté vlasy, neustále sa mi uzlíkujú, zle sa to rozčesáva, kým sa rozčešem tak mi polka vlasov vylezie a napriek tomu je ich dosť, potom strašne dlho trvá kým uschnú (teda keď ich nechávam len tak voľne schnúť), keď idem na nejakú udalosť si dávať robiť nejaký účes, tak všetky kaderníčky sú zúfalé, koľko mám vlasov, mne sa musia vlasy naopak zrieďovať, takže vidíš, že ani s príliš hustými vlasmi to nie je až taká výhra...

unhappy

No presne tak, s tým nespravíš nič. To je ako keď ja chcem mať menší nos :D
Jedine zvoliť vhodný strih vlasov, tak sa môže opticky zväčšiť ich objem.