Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trasie sa mi hlava pri strese

Príspevok v téme: Trasie sa mi hlava pri strese
Miško

Dobrý deň :( mam taky problem...dosť a veľmi ma to trapi že sa mi pri strese neovladateľne myka alebo inymi slovami trasie hlava,neviem to vôbec ovladať,potom ma napodobňuju a smeju sa mi kvoli tomu....
Hambim sa aj rozpravať na spolužiakov lebo sa bojim že sa strasiem a strapnim :( beriem aj AD sertralín actavis,no len ako keby sa to zhoršilo...poraďte mi čo mam robiť prosím. Mam 15

jogo78

Moznoze si vela ludi povie,tento si tu robi reklamu,ale pisem len pravdu,tak ma to vobec nebude trapit.Na trhu je teraz svetova novinka proti stresu.MIND MASTER-Napoj proti stresu.Je to od tej istej firmi ako Aloe Vera gel-100percentny vytazok z lieciveho kaktusu a Colostrum-Mledzivo.Ja som sa o tom dozvedel tiez takymto sposobom.Zaujalo ma to,vyskusal som to a nebanujem.Pomaha to mne pomoze urcite aj Vam.A este si popri tom predajom aj zarobim.Kazde euro navise pomoze mne a urcite by pomohlo aj Vam.Ak chcete o tomto vediet viac rad odpoviem.Staci napisat na moj email: jozkotomagmail.com

Tamizu

Som dievča a mám rovnaký problém. Trápila som sa , že to nieje normálne a že to mám iba ja ale som naozaj rada, že to tak nieje.

Miško

Strašne ma to trapi,lebo sa mi kvoli tomu aj smeju,aj som počul že posobim krčovito kvoli tomu.
:( neviem ako to prekonať

fidorka 2

Ja som to tiež mala, keď som chodila do školy, a odpovedala som pri tabuli, prežívala som túto triažku. A potom keď som ukončila štúdium, samo to prešlo.

Miško

Ale to trasenie hlavy,nemyslim ako sa trasu opilci preboha...ja to mam len take mykanie,žiadny extrem...len mykanie,neovladatelne,a dosť ma to trapi

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trasie sa mi hlava pri strese - Fórum - ZDRAVIE.sk