Udrel ma ...

Príspevok v téme: Udrel ma ...
mischa12

ahojte mam otazku,chodim s priatelom teda ja uz neviem ci sa to da tak nazvat vyse 11 mesiacov,vcera sme mali hadku,on neustale prehrava vsetky peniaze na internetovych strankach,slubil mi ze tentokrat tam neha nejake peniaze kedze su sviatky nech mame ci jest,samozrejme v noci som sa zobudila na to ze tie posledne peniaze prehral,na zaklade toho som zacala na nho kricat lebo uz som to nervami neuniesla,a slahla som ovladac od televizoru do steny,on po mne vystartoval a taku mi vrazil ze som nebola schopna sa postavit na vlastne nohy ,uplne ma ignoruje a chova sa ku mne jak k handre a pritom dnes ma odprosoval ze uz to nikdy neurobi mam mu odpustit alebo nie prosim poradte mi ja uz neviem nic,neustale ma uraza,nadava mi do tlstych schudla som sedem kil od stresu v ociach mam uplny smutok a neni dna co by som sa nestresovala kvoli tomu co budeme jest,neustale klame ,opovrhuje somnou a ked mu poviem ze s nim koncim tak na mna stekne ze potrebujem spavat s druhymi chlapmi pritom som poctive dievca len na zaciatku som mu povedala ze som bola v minulosti na potrate a neustale mi to vyhadzuje ze som spina boze som tak neskutocne smutna a bez zivota :(

mischa12

lenze ja s nim nezijem na slovensku,a ja nemam povolenie na pracu,pretoze na zaciatku ze nemusis vobec pracovat vsetky peniaze to sa postaram ja,ty sa len staraj o domacnost,no a teraz je to tak ze ja nemam nic lebo mna obral o to co mi dal a je si mnou isty ze mne nema kto dat peniaze pretoze naozaj nema kto,pracovne povolenie tu nemam,takťze si ku mne takto dovoluje

pasazierka

To snad nemyslis vazne, ze ostavas s takym kriminalnikom? Zbal si veci a cim skor, tym lepsie. Nechapem baby, co so sebou nechaju umyvat dlazku...
A este pre upresnenie-odteraz to bude uz len horsie, ak s nim ostanes.