Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

Lupraska

@brunetka28 v pohode zato sa nemusis ospravedlnovat, ja to chapem..no ja chodim uz dlhsie k doktorovi ktoreho tu spomenula aj pocahontass ze k nemu chodi..my sme sa tam aj zoznamili, ked sme raz boli objednane na ten isty den :-)

brunetka28

@Lupraska
Presne ako si písala nerada by som to tu spomínala, predsa len nechcem niekoho očierňovať len na základe toho že mám zle skúsenosti. Radšej by som teda bola keby si mi napísala ku ktorému chodíš ty, ak by si teda bola ochotná. Inak sa ospravedlňujem že reagujem až teraz ale mala som osobné problémy takže som sem vôbec nechodila. Bývam v časti Ružinov

Lupraska

@brunetka28 to sa ti ani necudujem ze ju chces vymenit ked ti nevedela presne stanovit ani problem ktory si mala..to si ku komu chodila? ci to nechces radsej pisat?..byvam tiez v Bratislave a navstevujem tam uz dlhe roky gynekologa..takze ak by si chcela mozem ti napisat aj kde ma ordinaciu a ostatne veci..ak ta to teda zaujima..a ozaj v ktorej casti Bratislavy byvas?

pocahontass

A ake lieky ti dal na zapal? Vsak to by bolo aj divne keby si hned od neho odisla a zase pokial by si nasla druheho. Teda aspon mna to uz ani vtedy nebavilo hladat takeho ktory mi bude vyhovovat. Teraz som ale rada ze som sa dokopala a zacala som chodit k millymu. Musim si ale davat pozor aby som nezabudla chodit kazdy rok na preventivne prehliadky, lebo to sa mi uz sem tam stalo ze som nesla

brunetka28

Dobrý deň prajem!
Mala by som zopár otázočiek ktoré sa týkajú tejto témy a to hľadania nového gynekológa v Bratislave. Doteraz som chodila k jednej nemenovanej ženskej doktorke ktorá mi ale viac krát stanovila zlú diagnózu a liečila ma inými liekmi ako by mala. Už som si povedala že stačilo a že chcem prejsť niekomu inému. Vedeli by ste mi poradiť nejakého gynekológa/gynekológičku?

bejbina

neboj sa pochopila som to že si to myslela v dobrom:-) Hej zatiaľ nemám dôvod odchádzať keďže mi naplánoval už aj kontrolu, lebo mi dal lieky aby ma to čím skôr prešlo, mala som totižto silný zápal:/

pocahontass

Fakt? Si ma teraz potesila. Teda aby to nevyznelo tak blbo, nepotesila ma ta sprava ze si mala problemy ale to ze ti vedel pomoct a ze ta zobral. Tak uz u neho aj zostanes, ze?

bejbina

už som aj skúsila pretože sa mi vyskytli nečakané problémy a musela som navštíviť pohotovosť a potom som sa hneď skúsila obrátiť na neho. Mala si pravdu v tom že je dobrý odborník. Ďakujem ti!

patrisaa

moncisko

tak dúfam že problémy s tým nebudete mať a že k doktorovi pôjdeš len kvôli tomu aby ti povedal že si v tom;-) Držím palce!

pocahontass

To som teda rada ze by ti to nevadilo. Tak skus oslovit toho co som ti napisala. Myslim ze s nim by si mohla byt spokojna. Odbornik je dobry, teda aspon mne uz vo vela pripadoch dobre pomohol a tabletky ktore mi predpisal mi zabrali

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Gynekolog - Bratislava - Fórum - ZDRAVIE.sk