Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

napochybach

ale inak,ešte ,čo som sa pozrela,tak panna som...nepretrhol mi blanku,mozem otehotniet teda aj s blankou ?:D

napochybach

Magy a tak teda ako k tomu oplodneniu dojde ?my sme sa vzdy ucili v skole,ze k tomu dojde len vtedy ked ejakulat sa dostane do posvy k vajicku neoplodnenemu a oplodni ho

Magy

napochybach - prepac mi to, ale toto "a tak sa tie spermie pod tym tlakom (ejakulacie) dostanu az k tomu vajicku" uz nikdy preboha nepis a ani sa s niecim takym nepriznavaj!!! ved to je poschodova chobotina, co si napisala.
to uz rovno mozes uvazovat o forme tzv. rychlostnej antikoncepcie: partner vystriekne semeno tak rychlo, ze sa spermie rozbiju o steny posvy.
:DDDDD

napochybach

frezia ale ako vraví Magy..niektorym staci sa len obtret penisom o posvu a uz je dieta na svete....a musim uznat,ze ma pravdu:(:(
sakra...neviem,čo robiť vobec

napochybach

Magy,ved to ze ani si nemam od koho tie peniaze vypytat,lebo to stoji pomerne vela,mco som si pozrela teraz na nete

no ved v utorok este,je tu sanca,do utorka,ale asi dovtedy sa zblaznim ..a citam si to o tych tabletkach na nete,ze ako to funguje a tak-a su tam aj vedlajsie neziaduce ucinky :(a ja som este taka,ze mam dost problemy s menzesom,mam velmi bolestivu menstruaciu,a dokonca aj mi chodi nepravidelne:( neviem,co robiť teraz ...ci je vobec to nutne..si ju davat,este aby sa mi to neposkodilo potm,mozno len zbytocne robim rozruch .:(alebo co ..ja uz vazne neviem ....ale podla mna aj ked sanca je miziva,ale je

frézia01

Mám kamarátky, ktoré mávajú nechránený pohlavný styk a nie sú tehotné. Šanca je minimálna, nestresuj

Magy

napochybach - hlavne nestresuj. kluud. neviem v akom meste zijes, ale tie vacsie maju aj pohotovostne lekarne. kazdopadne do utorka to vydrzi, to uz bude vsetko pootvarane. ono to zase nie je take striktne, ze presne 72h. par hodin naviac nevadi.
kazdopadne - toto by mal zacvakat mlady, ked bol taky hrrrr a nepocuval ta.

napochybach

Magy,ale on sa asi vazne len obtrel :(:( aj ked som si potom dala pradlo na seba ,ale aj tak ...asi pol hodinu sme lezali len tak ...
ale ved ja som vzdy bola " v tom",ze musi partner ejakulovat do posvy dievcata a tak sa tie spermie pod tym tlakom dostanu az k tomu vajicku ...len problem je u mna asi ten,ze ja som mala este menzes-a to moze asi vsetko skomplikovat,vsak ?

Magy

bruno - a ked stane, tak co? budes jej ty platit na dieta a vychovavat ho a znasat vsetko s tym spojene?? nepis nezmysly preboha. v tomto pripade, ako to ona takto opisuje, tu sanca je. su zeny, ktore maju problem otehotniet aj ked sa snazia cele mesiace, pocitaju najplodnejsie dni, z muza sa dymi... a nic. a su zenske, ktore otehotneju, len sa o nich penis obtrie. obrazne povedane.