Asi prúser

Príspevok v téme: Asi prúser
napochybach

dobrý den,

stal sa mi včera večer taký "prúser" ...

boli sme s priateľom unho,a maznali sme sa, a boli sme obaja nahí.Ja som ešte panna a nechcem sex zatiaľ,on to oddo mna veľmi chcel,vlastne už chce dlhšie,ale ja sa necítim pripravená,ale to je jedno,a k tomu čo sa stalo.Masrturboval predo mnou ,k ejakulácii asi nedošlo,teda nedošlo,nič som nevidela,ale predejakulačná tekutina bola,to som si istá,lebo bol " vlhký",a potom mi bez umytia rúk vošiel na okraj pošvy,a možno 1-2 cm tam,ale potom ma to zabolelo kedže som panna a ešte k tomu som mala aj menzes ( 5 den),a tak prestal ....ale potom tam šiel znova a bol tam oveľa dlhšie,potom prestal a sme vedľa seba tesne ležali,tak že sme sa dotýkali vzájomne našich pohlavných orgánov,teraz neviem,čo robiť,snád som povedala všetky okolnosti,mohlo sa niečo " podariť " ?alebo ?dá sa to takýmto spôsobom vôbec ?otehotnieť ?

sme obaja veľmi neskúsení ...a nevieme ..tak sa radšej pýtam ...

prosím Vás poradte,nie som fake ,ani nič podobné,len zúfalá z toho ,či sa mohlo niečo stať

Lulu2011

suhlasim s džefrey, tie drísty, ze takto mohla otehotniet su uplne odveci, treba si nastudovat ako sa da otehotniet

napochybach

pasazierka mozno som urobila zbytocne velku paniku,ale co uz teraz,som to uz pojedla,tak :( uz len sa modlit,aby mi nebolo velmi zle a nejako ma to nerozhodila na mesiace ....

viem,ze nie v maternici to prebieha,preto mi dzterseyho koment pripadal zvlastny ..prebieha to inde-..-a tam sa to uhniezduje...ved to ...a nemusi byt vystrek,staci ked sa to dostane tam ..a je to

suhlaism s tebou

pasazierka

inak-spermie sa do maternice vystreknut ani nedaju, vsak im v ceste stoji krcok maternice :-DDD
och boze, staci, aby sa nejako dostali ku krcku v tej spravnej dobe-v obdobi ovulacie. K oplodneniu dochadza vo vajickovode, do maternice uz doputuje niekolkobunkovy organizmus a snazi sa uhniezdit. Samozrejme nezalezi na sposobe, akym sa spermia dostane do posvy, pokojne aj kvapatkom alebo slamkou na dzus :-DD
A cim blizsie ku krcku, tym je vacsia pravdepodobnost, lebo kysle prostredie posvy je nepriaznive pre spermie.
Cize konkretne v tvojom pripade-uplne vylucena moznost oplodnenia nebola, ale bola tak strasne malicka (aj vzhladom na fazu cyklu), ze tabletka bola pravdepodobne zbytocna.

napochybach

pasazierka ja uz normalne pochybujem o svojom rozume...to vobec nemusi byt podla mna vystreknutie,ved toi moze byt len vytecenie,a zavisi od toho,kde sa zena nachadza ,v akej faze cyklu a kde je vajicko,nezalezi potom na tom,ako sa ta spermia tam dostala ...do posvy ...podla mna to je hlupost,co napisal dzersey,ale nejdem sa hadat,kedze si pytam radu od vas ...

pasazierka

tak ta veta o vystreknuti semena do maternice-to je perla dnesneho vecera:-D
Vacsiu kravinu som davno nepocula :-DDD

napochybach

Dzuefrey nemam ani 16 ,ani 17,som dospela,mam 18 rokov...nie som decko ....tak prosim zase neprehanaj,nie som dieta,viem,ako sa plodia deti,ale chcela som si len byt ista,ze sa nic nemohlo prihodit,ale tu som ju proste neziskala,to je vsetko,zase neprehanaj....

Ďzefrey

preboha no to je kravina žeby si otehotnela, semeno musi strieknuť musi sa istou silou dostať do tvojej maternice aby sa vôbec tam nejako dostalo treba na to vystrek! ježiš! deti nespite spolu keď ani neviete nič o splodeni dieťaťa! hrozna doba je keď 14stky , 15stky, 16stky su debilne deti a idu spolu chrapať a honiť si spolu! vaši rodičia su asi nenormalni keď vam vobec dovolia mať frajera kym neviete nič o sexualite a o biológii, najprv sa učte a potom sexujte. Aspoň by neboli o par rokov vaše temy že : mam 26 nemôžem otehotnieť lebo keď som mala 15 žrala som tabletky "po" aj keď sa vlastne nič nestalo ale to som nevedela lebo som bola hlupa!!!

napochybach

ešte,som sa vsak vas chcela spytat,.ci ten hormon,co bol v tabletke (escapelle),tak sa ukaze v krvi ?a ak ano,ako dlho asi ?

napochybach

ale ved som to mala prvy raz v zivote,nebojte :)viem,ze je to svinstvo a co uz -.uz je to tam ...uz ju mam v sebe 24 hodin ...uz hadam zaucinkovala,ak bolo na co " zaucinkovat " :)

jahodka -mas pravdu,ale proste tu ludia,nevedia,jedny sa priklanaju k tomu,ze "urcite nie ,ze vylucene " ,ako mozes citat,a druhi zase ako ty,ze " sanca je " ..teda bola...snad tabletka po zabrala...

dedy,bolo to presne do 24 hodin -od toho "pruseru" ...takze by mala zaucinkovat....i ked moje telo je jeden velky bordel :( ..ale uz vazne po tomto vsetkom ,co som spravila pre to,aby som nemala babo ..by to bol zazrak,kebyze by som cakala :)

ale poviem vam ludia...uz nikdy nechcem tabletku po ,lebo mi je hrozne divne...:(:(

xxxxxxxxxxxx

ked sa nemilim po tabletke by si mala dostat zase kramy mozno aj z toho si taka vseliaka. Inak do buducna uz davaj pozor kamaratka to prehnala s tymito tbletkaami a teraz kramy nema vobec ked len spini a ma zavraty skoro vzdy a lekarka jej povedala ze uz velmi tazko otehotnie. Mam kamaratku farmaceutku a ta je z toho tiez zhrozena ako to dievcata v mladom veku beru ako lentilky.