chlap 20, zena 26 rokov - blbost?

xxxxxxxxxxxx

aj tak podla mna casom ked budete spolu zistis ze nieje taky vyspely ako sa zda. ja to aspon pisem z vlastnej skusenosti...

wreck

izabela094, kolega ma nieco malo po tridsiatke, neviem kolko presne, ale nema narok na 25 dni dovolenky, takze nemal 33 este. jeho zena bude mat 40. pred tromi rokmi sa im narodila dcerka a minuly rok sa brali.

vekovo je to sice inde ako tvoj pripad, ale roky plynu kazdemu a niekde zacat treba. hrozit ti moze vselico, od tuzby po dietati, ktora moze prist ani nevies ako, az po zistenie tvojho draheho, ze by este rad okusit aj ine mlade zeny. dopredu to nemas ako vediet. sancu to urcite ma, len sa na to snaz pozriet z nadhladu, vychadzajuc zo svojej situacie, a aj v horizonte dalsich 3, 5, 10 rokov.

Iveta Michael

keby som ja mala teraz 26 a chalan...20...a bol by taký ako opisuješ..určite by som neváhala a skúsila by som to..ľudia nemajú právo hovoriť do cudzích vzťahov ale robia to radi..no tým by som sa netrápila pokiaľ by ti partner vyhovoval celkove ..prečo nie ak by ste mohli byť šťastní? Sú aj väčšie vekové rozdiely a klape to...:)

fialôčka

prečo by to bola blbosť?? pozri niektorí 30 roční sú niekedy na úrovni puberťáka, čiže podľa veku neposudzuj, ak vieš, že je skutočne vyspelý, presvedčil ťa o tom .tak problém nevidím ... aj keď napr. ja osobne by som si asi s 20r.nezačala ... ale to som ja :-))