Hladam niekoho na cvicenie

Príspevok v téme: Hladam niekoho na cvicenie
wurva

caute... vsetci tu zhanaju kamosky na chudnutie... ale len si o tom pisat... to mi nestaci... potrebovala by som nejaku spolocnicku na cvicenie v bratislave... mam 20 rokov.. doma sama cvicim, bicykel, korcule, trampolina.... ale nieco v spolocnosti by bolo lepsie... hlada tu niekto nieco podobne? kludne mozete pisat na email

Mike 555

Ahojte, hladam niekoho, komu sa chce pravidelne chodit na bicykel, pripadne si zabehat. V nedelu idem behat na Zeleznu studnicku. Rad si zabeham spolu s niekym.

mirusa02

ahojte hladam kamaratku na cvicenie z ba, najlepsie do avionu, mam 21r som zadana, prestahovali sme sa do ba a chyba mi tu nejaka kamoska ci uz na cvicenie alebo na nejake nakupy, kavicku, budem rada ak sa ozves

Kiwi

Caute,

hladam niekoho s kym budem v Ba cvicit, mam 34 rokov, som muz. Moze to byt muz alebo zena, ide mi o to, aby som chodil s niekym napr. behat, do posilky, dvom to ide lepsie... Som flexibilny co sa tyka casu a miesta, iba seriozny zaujem..

Ozvite sa na: 0905141896.

Ivan

S-any

Ahoj,

mám 22 a taktiež niekoho takého hľadám. Ozvy sa mi kľudne na email :) konečne niekto kto o tom nechce len písať :D