Hladam kamaratov

arman

xirenka, ber to tak, ze sanca, ze sa najde clovek presne z tvojho mesta, ktore nieje zas tak velke a chce sa este zoznamit, nieje zas tak vysoka, musis byt trpezliva a verit tomu

Jane_3sto18

Som zvedavá, či sa niekto z vás spolu niekedy stretne. A vlastne.. ako to bude prebiehať. Keďže naživo sa neviete zoznámiť, že či vám pomôže kontakt cez internet.
Každopádne držím palce, ja som sa už tiež naživo stretla s jednou babou, čo sem prispela pár článkov :-)

chladomor

Niekedy mi prebleskne hlavou akési nutkanie na zoznamovanie sa a tak, ale potom to hneď prejde, takže sa nepridám. Pravdupovediac si nedokážem ani len predstaviť, čo môžu spolu robiť dvaja a viacerí ľudia vo svojom voľnom čase. Možno na to jedného dňa, keď budem starý, prídem. A možno nie.
V každom prípade vám ostatným doprajem, aby ste sa mali dobre a mohli si vychutnávať prítomnosť spriaznených ľudí, nech už to pri praktickej realizácii znamená čokoľvek.

Honor

Ahojte :)

Rada sa pridám, rada spoznám nových ľudí. Pochádzam z Košíc, nestihla som postrehnúť, či je tu niekto z východu :)

Jane_3sto18

Uau, aká zoznamka... normálne, dvaja ľudia z Nitry... :-D zajtra idem do Nitry a vlastne... stále tam chodím, keďže tam mám školu :-D