Dovolenka kazdy zvlast

Príspevok v téme: Dovolenka kazdy zvlast
salimka

asi som tuto temu nepomenovala najlepsie, ale viete mi poradit?, manzel ide na dovolenku, ktoru dostal za dobre pracovne vysledky. Kamaratka mi dala chrobaka do hlavy, ze da sa aj tak, ze ak sa priplati, mozu ist aj ostatni clenovia rodiny. Neviem, ako to chodi, manzela sa vypytovat nechem, uz ked tu dovolenku dostal, som sa ho spytala a povedal, ze rodinni clenovia ist nemozu. Ide ich z firmy asi 30.
Mate s tymto niekto skusenost?

doubledog

chces mu pokazit dovolenku, co?

hajzel jeden, este ma aj take dobre pracovne vysledky, ze dostane od firmy odmenu.
urcite to spravil naschval, co si to dovoluje, debil!

winki

tu sa nemozes zariadit podla toho co povie kamoska...ona neni v tej firme nepozna jej fungovanie a tak. Ver manzelovi....a ak ta bude chciet podviest takt o urobi ci je 1000km od domu alebo 1 meter od domu,

salimka

nemyslim, ze by klamal, len chcem vediet, ako je to v takych velkych firmach. Oni idu z celho slovenska, niektori sa ani nepoznaju. Iba ma to zaskocilo, ked kamoska povedala, ze to nemoze byt problem

dana660xz

salimka ked zamestnavatel jednoducho nechce aby tam bola moznost doplatit si za rodinu tak to nepojde. ja robim vo firme, kde chodievame na firemne lyzovacky a neda sa doplatit. vzdy ideme ako kolegovia, nikdy tam nikto netrepal zenu, deti. takze manzel ti nemusi klamat, moze to byt pravda, a aj si myslim, ze ano.

Milky

Ja som to z dovolenkou na tento rok spravil najlepsie. Zenu, dieta, svokorovcov som poslal cez leto do Chorvatska a ja si budem uzivat doma. Uz sa tesim.. Vegeeeeeet..

winki

hm moj priateľ tiež ide na dovolenku z práce....síce povedal sám od seba môžeš ísť (teda jasne, že ja si to musím za platiť), ale na druhej strane váham. Budem vyzerať ako nejaká stíhačka, čo ho nepustí samého? Budem sa tam cítiť blbo s ďalšími chlapmi čo ich ani nepoznám? Poznám len jedného jeho kolegu. Takže asi nejdem.

Urob si v tom čase vlastnú dovolenku :D trebárs aj s tou kamoškou.