Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moj priatel ma moc velkeho

emilo

Tak ako muži majú rôzne veľké penisy, majú aj ženy rôzne veľké vagíny. To už vedeli starí Indovia - prečítaj Kamasútra.

blecha

áno viac, predsa len tá rúra je dlhšia ako naša vagína. ale to tvrdili v nejakom dokumente, kde robili rozhovory s manželkami mužov, ktorí ich majú gigantské. a ony tvrdili, že to robia tak :D

blecha

áno, ide o to byť aj fyzicky zladení ... ak sa nedá, tak skúste do zadočku, tam toho vojde viac a je to tiež dosť veľmi erotogónna zóna.

Klasik12321

Ja mam kamarata s 20 cm a jedna baba s ktorou chodil s tym tiez mala velky problem - bolelo ju to, musel byt velmi opatrny, bol kvoli tomu neustale pri sexe v strese, takze sa kvoli tomu museli napokon rozist. Ona si nasla ineho a je to v pohode a on si nasiel tiez inu - ku podivu ta jeho nova baba je take male stuple nic a ta s tym problem nema aj ked ide do nej naplno - naopak, vraj sa jej to dokonca paci. Podla mna aj u zien ide o to, aku maju vaginu - urcite su v tom fyzicke rozdiely.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moj priatel ma moc velkeho - Fórum - ZDRAVIE.sk