Napiste, dievcata s bulimiou ci mate normalne vztahy s muzmi a ako je to v praci

Príspevok v téme: Napiste, dievcata s bulimiou ci mate normalne vztahy s muzmi a ako je to v praci
nestastna123

Ahojte. Mam bulimiu uz vela rokov… Dlho som si myslela, ze vracanie je mojim hlavnym problemom. Ale mam kopec dalsich. Nesustredenost na pracu, v podstate na nic. Roztrzitost. A problemy vo vztahoch. Nie len s muzmi. Myslite, ze to sposobila bulimia alebo je to naopak? Ze bulimia je len symptomom? Bola som aj na lieceni, kde som par bulimiciek spoznala ale vsetky boli ok. Vsetky studovali a ich pracovny zivot nebol bulimiou nijak ovplyvneny.
Ja uz nevladzem.
Piste, dievcata prosim s bulimiou ci mate normalne vztahy. Moj vztah s muzom to bolo len rozchadzanie a schadzanie sa....bolo to hrozne :( A taktiez ako zvladate skolu, pracu….
Diky moc

morena

no tak ja som s tymto nikdy nemala problem, a to mam bulimiu takmer 10 rokov. Asi preto, ze som ju uplne tajila, striktne som ju oddelovala od ostatneho zivota, lebo som mala strach, ze co ostatni povedia, ako to zistia..takze mozno v tom ma ovplyvnovala co sa tyka vztahov k okoliu. Ale priatela som si nasla bez problemov, som s nim cez styri roky, minuly rok som mu v ramci sebaliecenia povedala pravdu..ostal v soku samozrejme, nemal o nicom tusenia a chorobu samozrejme nechape. napriek tomu mi pomaha ako sa da (spolocne jedenie, dava pozor, aby som sa zbytocne neprejedala), ale je to vsteko len v nas, aj teraz, ked mam raz za mesiac zachvat, tak je to poza jeho chrbat, nechcem ho sklamat. Ale to, ze som mu slubila prestat mi pomaha bojovat. Aj ked by som mala bojovat v prvom rade kvoli sebe..ale ide to tazko :)

nestastna123

ahoj Lunam, no ale ako sa ti podarilo prestat?? ved to sa neda ja chcem prestat uz davno, ale nejde to!
stalo sa v tvojom zivote nieco zasadne? prisla si o pracu, alebo ta niekto opustil??alebo ako sa ti podarilo prestat zvraciat? to si tych 8 rokov bola s MB uplne v pohode?

Lunam

ja som bola na tom presne tak isto ako ty, v robote som bola nervozna, pri kazdom neuspechu som sa prejedala a potom som grcala, citila som sa ako outsider vzdy a vsade. Pocas 8-9 rokov MB som si nevedla najst ziadneho normalneho. Mala som 3 rocny uplne stastny vztah, koli ktoremu som mala totalne bulimicke zachvaty. Potom sa rozhodla, ze ak chcem normalneho chlapa, musim s MB prestat. Ked som na tom bola uz tak celkom dobre, ze som mala zachvat tak raz za 3 mesiace, nasla som si priatela. Uplne som prestala az ked som sa rozhodla, ze chcem mat deti. Teraz sa o ne pokusam... Skus sa zamerat na to, aby si vracala co najmenej, postupne to budes robit raz za mesiac, potom raz za 2, raz za 3, raz za pol roka, raz za rok a nakoniec vobec.

by the way: objavila som super cviky 5 tibetanov, idem to cvicit kazde rano, kopu ludom to pomohlo s ich problemami. Pomaha to harmonizovat telo, ktore je po MB uplne mimo.