žiarlivy priatel - pozor ?!

Príspevok v téme: žiarlivy priatel - pozor ?!
eleonor

ahojte. Chcela by som radu ohladom mojho problemu. Mam 20 rokov a pol roka chodim s chlapcom.Lenze problem je v tom,ze je ziarlivy a ma rozne vyplody fantazie a okrem toho ma psychicky vydiera a manipuluje mnou.Je to asi takto.Od kedy som s nim s nikym inym som vonku nebola,pretoze ak by sa dozvedel ze som s inym chlapom bola trebars len na pivko,tak ma nazve stetkou.A nazval ma tak uz ,a to len preto,ze som si pisala s inym chlapcom na internete.Ziarli dokonca aj ked idem vonku s kamaratkou.Okrem toho robi to,ze ma nuti aby som mu prehnane prejavovala lasku.Stale mu mam hovorit ze ho lubim,ze je moj milacik,zlatko,pokladik a ked mu poviem ze to jednoducho nieje moj styl,taketo sladke recicky tak mi zacne hovorit ze ho nelubim a ze ho nechcem. Potom vo mne vzbudzuje pocit viny.Nikdy mi neveri kde som.Ked sa vecer rozideme a ja idem domov,tak mi vola a pyta sa ze kde som a neveri mi ked poviem ze doma. Na dalsi den sa ma pyta ze s kym som sla po tom,co som od neho odisla. A odpoved mi neveri.Stale ma nuti aby som sa mu ospravedlnovala a vysvetlovala mu kde som co robim, a on ma stale neake vyplody fantazie ze kde a s kym ho podvadzam ale ja som mu VERNA.Teraz cakam babatko.Boli sme velmi stastni ked sme to zistili.On zacal tvrdo pracovat ale v inom meste pretoze nasiel lepsiu pracu.Teraz si len piseme cez internet a stale sa ma pyta preco ho nepodporujem,neprejavujem mu lasku,preco som odmerana,preco som unavena,ci som bola s niekym inym von atd...stale vo mne vzbudzuje pocit viny.Ale aj on sa vie ospravedlnit.Hlavne vtedy,ked mu poviem ze mam dost a ze je koniec. Vtedy sa zacne ospravedlnovat a snazi sa byt mily. .... Chcem vediet vas nazor.Hlavne tych,co maju skusenosti. Co s takym chlapom??

winki

eleonor a čo na to celé jeho rodina?

Najlepšie urobíš ak mu napíšeš, že jednoducho koniec, ak uzná že je otec dieťaťa môže sa s ním stretávať. Nerieš to osobne lebo to povedie len k ďalšiemu psychickému vydieraniu.

madala

Ja som vybusna? Pisem slusne, zdrzanlivo, len som si dovolila s tebou zasadne nesuhlasit.
A mozno je to tak, ze v tvojom vztahu si ty ta ziarliva, preto taka zarazajuca reakcia z tvojej strany.

eleonor

ja som si raz na internete nasla ze on je presny priklad psychickeho vydierania. Som si nasla charakteristiku a vsetko sedelo.Dokonca aj ponizovanie na verejnosti.To mi uz tiez raz urobil...A tak som mu to napisala ze ma psychicky vydiera. A on ze je to zaujimave ze takto si ho charakterizujem a bol velmi ironicky a bolo vidno ze som trafila do cierneho.

nathália08

madala-choď sa dať vyšetriť si výbušná jak sopka-nevieš sa ovládať,čo prskáš???ty by si asi potrebovala preplesk.

nathália08

viete čo?ja som nečitala celu diskusiu,len tu hlavnú tému,takže mi vela ušlo-ospravedlnujem sa že som sa zapojila.Pekný deň všetkým.

madala

Natalia08, co prskas? Napisala si hlupost, tento vztah sa uz neda napravit, kedze:
-nazyva ju slapkou
-pije ako duha
-neveri jej a podozrieva ju zo vsetkeho, co by mozno tak chcel spachat on, ale nema na to gule
-obvinil ju, ze dieta nie je jeho
-sustavne ju citovo vydiera a vyzaduje ospravedlnenia za nieco, co nespachala, zamerne vyvolava pocit viny, len aby si riesil svoje mindraky
Tvoja rada, aby mu "prejavovala viac lasky" je velmi-ako to jemne nazvat...nemiestna a odtrhnuta od reality.

hirut

Čo je vlastne dobro?

Každý z nás má slobodnú vôľu a preto má vo svojom chcení na výber. Na výber medzi dobrom a zlom. Medzi správnym a nesprávnym. Môžeme teda chcieť buď veci dobré, alebo veci zlé. Iba jedno nemôžeme! Prestať chcieť!

Viac sa dozviete na: -odkaz odstránený-