Povedali by ste, keby ste vedeli o nevere?

doubledog

nie, nepovedal by som.
to su veci, do ktorych je lepsie sa nepliest.
vela ludi to aj tak tusi a nechce si to priznat, lebo im to vyhovuje.
ked im to povies, musia to zacat riesit, takze ich vlastne k niecomu nutis.

ilona

ja som púovedala a teraz som na prasky zo svagra,ktory ma terorizuje ,nadava,mam z neho strach aa narobil mi tolko neprijemnosti.sestre sa uz smiali za ritou,ako ju klame,ona je dobrak od kosti,a on si z nej urobil rohosku a ja som sa proste do toho zainteresovala,myslim ze setra mu odpusti a ja som najvacsia ....

ilona

ja som púovedala a teraz som na prasky zo svagra,ktory ma terorizuje ,nadava,mam z neho strach aa narobil mi tolko neprijemnosti.sestre sa uz smiali za ritou,ako ju klame,ona je dobrak od kosti,a on si z nej urobil rohosku a ja som sa proste do toho zainteresovala,myslim ze setra mu odpusti a ja som najvacsia ....

nevera

z blizkeho mojho okolia viem ze ked to manzelka aj na vlastne oci uvidi tak za urcitych okolnosti od neho odist nachce ale su aj take zeny ktore to riesia nekompromisne a hned sa rozvedu zalezi od povah ludi.ale co tak ked o tom clovek vie povedat to tomu nevernemu ci mu to za to stoji prist o rodinu nech on ma to zle svedomie a nech vie ze okolie to o nom vie ze je neverny.dotycny podvadzany sa to skor ci neskor aj tak dozvie a ak nie asi to tak ma byt.

xxxxxxxxxxxx

ja by som povedala, aj ja by som bola vdacna za to keby mi niekto povedal ze ma niekto podvadza. Ved mozno kolko zbytocnych rokov s blbcami by sme si usetrili :)

A je podla mna lepsie dozvediet sa to od kamosky po pol roku ako po dvoch rokoch nacapat v spolocnej spalni svojho chlapa a cudziu zensku, ked uz mozno by boli na svete deti nedajboze.

Co sa tyka toho montovania do cudzich zalezitosti je to smiesne, pretoze kamarati a blizke osoby by si mali hovorit pravdu. Ako by ste reagovali na naj kamarata keby vedel a nepovedal vam to a tahal vas taktiez za nos? to by bolo smutne zistit ze dvaja blizky ludia vas klamali... prisli by ste o oboch.

Mne osobne to povedali ked som chodila s ex a bola som za to vdacna.

Nicoll

ja by som to riesila len v pripade ak ide o naozaj mne blizkeho cloveka a viem,ze ten clovek by o tom chcel vediet a neublizilo mu to este viac

winki

Ja som sa tiež raz dozvedela o nevere priaťela. Prišla som nato sama a dosť ma nahnevalo, že všetci kamaráti a ešte aj rodina o tom vedeli a mlčali. Radšej povedz a maj čisté svedomie. Ja by som neviem čo dala za to, aby mi to niekto aspon naznačil a nenechal ma robiť zo seba kravu.

AdamKrt

Cudziemu nie - pretoze mi to moze byt jedno.

Blizkemu ano - tu sa ukazuje, kto je ozajstny priatel a kto sa vie tak iba tvarit. Priatel nebude zatvarat oci a povie aj nieco, co je nemile.

Mozno by aj stacilo sa opytat dotycnej osoby, ci by chcela vediet, ak ju priatel podvadza.

Maoam

este som chcela napisat, ze je aj rozdiel, ci ten muz bol so stetkou, kde slo o jednorazovy sex, alebo ju podvadza so zenou, s ktorou ma dlhsiu aferu, nebodaj vztah

v mojom pripade mali dlhu aferu a bola to moja kolegyna :-/