Plastika nosa

Príspevok v téme: Plastika nosa
stella 86

Ahojte,

Blizi sa mi operacia nosa a chcela by som vediet ze co ma caka. idem k doktori Cervenovi. Prosim ak niekomu z Vas operoval nos podelte sa prosim so mou s Vasou skusenostou. Chcela by som vediet co sa deje pre operaciou (ako a ci vam este vysvetli co ide s nosom spravit - nakresli vam nieco?, potom vas hned uspia, alebo najprv Vam anesteziolog nieco vysvetli) a potom po operacii, ako dlho ste tam museli ostat a ci vobec? (ja idem na celkovu anesteziu). potom po operacii, aky je pribeh hojenia a ci ste spokojni (vsimli si to vasi znami?).

Dakujem! :)

ifovina

Ahojte, ja som vcera rano absolvovala fhinoplastiku v Pk v IEM institute estetickej mediciny u doktorky Jezovitovej, nemôzem zatial nic zle povedat, bola som v lokalke a da sa to uplne v pohode zvladnut, nic to nebolo len tie prve injekcie na umrtvenie boli trochu neprijemne ale potom to uz bolo fajn, ani som sa nenazdala a bolo potom. Nemam a ani som nemala zatial ziadne bolesti, len mam trochu opuchy na nose a pod ocami, ti co zvazuju tuto operaciu, nevahajte a necakajte, ja som cakala a odhodlavala som sa 10 rokov, keby som vedela ze to fakt nic neni tak nato idem uz davno, takze chodte dotoho, neni sa fakt coho bat a kliniku v PK vrelo odporucam

4betty4

stalo sa uz niekomu, ze ho doktor odmietol operovat? mna plasticky chirurg odmietol s tym, ze mam podla neho dobry nos a operaciou by mu mohol len uskodit a pod to sa on nechce podpisat...super teraz si musim hladat ineho chirurga, a pritom bol tento oznacovany za najlepsieho a aj za velmi mileho a sympatickeho-sorry ale na mna tak teda neposobil-neviem ci zrovna nemal svoj den alebo co, ale prisiel mi nesympaticky a aj jeho jednanie a este ked mi oznamil, ze mi ten nos nespravi, mala som dost...tolku cestu som tam imerala a nakoniec nic z toho...nakoniec som sa rozhodla pre p.dr.jezovitovu myslim, ze je o cosi drahsia, ale dufam, ze mi to spravi. nemate niekto skusenost?

Dada777

Prosim vas kto ste boli u dr Červena mate nos navrchu na dotyk hladky? Alebo citite hrbolčeky? Ak si prejdete prstom od vrchu dolu alebo od dola hore. Dik

tinaBaa

ahojte, ja som bola na operacii u dr. Cervena pred 5 tyzdnami. ,,Pki,, to opisal presne, tak som to mala aj ja. skusenosti velmi dobre, personal super, nostek skvely. sice som nemala strasny nos, len hrbolcek,ale upravil mi nakoniec aj spicku. a som spokojna. sice mam este opuchy, ale tie postupne miznu. o tyzden idem na kontrolu a tam mi ma dr.ukazat nejake masaze. Dr.Cerven je velky odbornik so skvelym pristupom. nema rad, ak si niekto prinesie fotografiu, ze taky nos chce, lebo vraj kazdy ma iny profil tvare a on vie, aky nos sa mu bude hodit. on to vidi, uz ked vstupite do ambulancie. a ani ziadne upravy nosa vo photoshope, to sa jednoducho neda spravit podla nejakej predlohy, obrazka. Dr.vie,co ma robit. ja som tam prisla, bez toho,aby som mu povedala,co ma robit, co ma trapi. pozrel na nos a sam povedal, co treba.takze vrelo odporucam kliniku Novamed-dr.Cerven. bolesti som nemala ziadne, trochu neprijemne mi bolo dychat 5 dni ustami.tamponadu si dokazete vybrat samz,velmi jednoducho,pinzetou. chrasticky odmocit repikom.sestricky tak poradili. v priebehu tyzdna zmizli modriny a uz len tie opuchy po bokoch nosa zostali, ale miznu kazdym dnom. ja som zakrok zvazovala skoro 10 r.a vobec nelutujem, naozaj nic hrozne. uz druhy krat by som sa na to nebala ist.a casom budem zvazovat prsia.ale asi az po detoch.takze drzim palce vsetkym, co sa chystaju a naozaj sa niet coho bat

nikinka166

ahojte.. ja mam termin na opku nosa 10. aprila..trocha sa bojim, ale doverujem doktorovi, je strasne sympaticky a o celej operacii rozpraval akoby mi napr. isiel tahat zub :D som z Trebisovskeho okresu, takze zhanam ubytovanie blizko kliniky... nevie mi niekto poradit ? ....

tina78

ahojte,
pred troma rokmi som bola na operacii u kovaca, spicka nosa mi trochu padla tak by som si ju znova chcela spravit, neviete ci kovac este pracuje?

amanda23

PKI kolko si prosim cakala na konzultaciu a samotnu operaciu? za aky cas si mohla medzi ludi? mozno by sa ozaj oplatilo radsej cez po l republiky vycestovat ako zaplatit kopec penazi a dopadnut zle, citala som o tom doktorovi naozaj dobre recenzie, vyzera to, ze je najlepsi u nas...