Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

Vcera
R: zihlava + OJ / to iste mam aj dnes a je to raj na zemi lendnes som si toho spravila 1,5l
O: smoothie 2 manga, kel toskansky z mraznicky a OJ
V: pol piel de sapo
Stava z kelov, púpavy, salaty, mrkiev a trochu uhorky aeste vtacieho zobu a teda konecne to bola ta prava chut ktoru moje telo hladalo - vdaka pupave
1 para orech

tak prajem si uzasny den plny radosti a lasky. O dakujem Gofruit

GoFruit

R: smoothie : vtaci zob plus OJ = pochutka, maly mi z toho dost odpil a taks om si to az tak neuzila
O: smoothie 2 banany, mango a kopec zihlavy plus OJ - zhruba 1, 6 l vypiteho naraz - mnam
V: pol pielde sapo
V2: hrasok s mandlovym maslom, a redky so smotanovou natierkou z kesu - baby to raz vyskusajte - chuti to takmer ako smotana len je to ovela zdravsie

dnes som na trhu v bio stanku skvele nakupila - zihlavu za 30 eur/kilo, pupavu 15/kg a vtaci zob 12,50 kg. Som nadsena ze sa tak lahko dostanem k burinkam. A dakujem za vsetku hojnost co si uzivam a za hojnost penazi ktoru mam k dispozicii. Ja tak zboznujem minat prasule oooo. Acoskoro ich budem mat v zahradke - citam Ekozahrady a velmi odporucam tuto knizku vsetkym co miluju prirodu a chcu si vytvorit jedlu zahradku ktora sa bude starat sama o seba a teda bez vasej prace.

Rosemary, napis sem aspon ty nech sa tu nebavim sama so sebou. A okrem toho mas sa cim pochvalit no tak.

krasny vecer

redka

citavala som cesku stranku vitarian cz ale teraz som nadabila na slovensku... pre mmna je to novinka aj ked vidim ze funguje uz dlhsie... ak to poznate tak zabudnite na tento prispevok :D www.vitarian.sk

Rosemary

Viem ako vyzerajú piel de sapo - sú to moje naj. Aloe pestujem doma v kvetináčoch - takže list.
Ozaj, včera som bola v zelenom slnku - Sedmikráska, ty už si tam bola?

GoFruit

Ozaj, to aloe to ako co mas? Stavu alebo list?
Melony - teraz mame kazdy den piel de sapo uzasnej kvality - najkvalitnejsi je co najvacsi -tieto su skoro ako velke vodove melony nie tie 10kilove ale skoro. No a este maju mat take ryhy sivohnede a najlepsie aj zlty flak. Poslem ti mozno fotku ak si spomeniem. Aby som ta navnadila nechuz sem konecne dojdes. Hehe

GoFruit

O ano Rosemary, dnes prave ranajkujem OJ plus rozmixovanu zihlavu, pupavu, medvedi cesnak, vtaci zob a este jednu burinku ktorej meno neviem a je to delikatesa. Vdaka ti prevelika, ze si ma na to upozornila. Krasny den

Rosemary

No vidíš, vidíš, že je to dobré. Som rada, že si to vyskúšala. Ja som si včera robila kombináciu OJ + dužina + žihľava, púpava aj s kvetmi a aloe. A dnes bude zasa medvedí cesnak a petržlenová vňať. Vlastne teraz každé moje raňajky sa skladajú z pomarančov a veeeľa zeleného - každý deň iné. Ale už sa teším aj na melónyyy :)))

GoFruit

R: OJ rozmixovany s listami medvedieho cesnaku - dakujem ti Rosemary za recept, mala si pravdu, je to dost dobre
O: durian
Ol: smoothie stava z 2 grepov,2 pomarancov plus mango
V: piel de sapo vynikajuci
ako sa vam dari? Sedmikraska? Vicky? Lilly, Rosemary o tebe viem, ale kludne sa tu pochval :)
Ja sa mam bajecne, zivot je dokonale skvely a vsetko je super a krasne.
Dnes som cvicila jogu a behal po mne vrtulnik a maly mi pomahal zdvihat sa a lahnut si... vdaka mu prevelika
krasny vecer vam prajem