Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

GoFruit

www.youtube.com

velmi odporucam toto video hlavne ludom co maju pochybnosti o raw strave a schopnostiach nasich tiel... je to v angline ale stoji to za to. Niekto sa tu raz pytal co robit pri oziareni - tu je odpoved - surova strava, klystiry, detox, remineralizacia zelenymi stavami a tzv superfoods a zahodit strach

no a ja som si este vecer dopriala kalerab so zvyskom tej vcerajsej natierky - Rosemary, som ju zdokonalila - dala som do nej probiotika a dala ju fermentovat, no paradicka a este som si pred chvilou dala mandlove maslo. Ked ho vyjem uz radsej nedokupim.
Dobru nocku, este pojdem cvicit lu jong a meditovat

Lilly

6:30 - pomaranc, 4 mandarinky
10:00 - hrušky
13:00 - 6 velkych bananov
17:00 - rozmixovane paradajky, paprika, uhorka, avokado, maca prasok, a este mam taku zmes roznych byliniek a zelených veci :-D vola sa to Vitamineral Green. Mam to z obchodu vitalvibe ( www.vitalvibe.eu ) maju tam rozne veci, doplnky, zelene potraviny

GoFruit

Ahojte,
R: OJ
O: smoothie pol ananasu, mango, jahody a oj asi 1,6 l
V: dopila som smoothie asi deci a pol mozno 2
durian
teraz oddychujem po flow joge a je mi dobre
prajem nam este super skvely vecer

barbarla

tak za dnesok :)

R: 1,5l smoothies pomarance, uhorka a kiwi

O:1,5l smoothies mango, spenat, uhorka a trocha mandli

V: nejake ovocie pokukam alebo zeleninku a len tak schrumem

Dufam ze ste mali super den :)

GoFruit

Ahojte krasky,
Rosemary na obed som si spravila tu "syrovu natierku" co si sem dala recept s malou obmenou - nedala som rajciny, dala som vela cibulky jarnej a dala som kyslu kapustu - oh mon dieu - pochutka, delikatesa. Spravila som z makadamovych orechov plus sezamu trochu.
A uz sa tesim na ovocnu veceru hehe. Kupila som dmes mozno aj 20 kg pomarancov a debnu a pol mang tak sa tesim na moje smootaky.
Dnes je uzasny den, verim ze si ho vsetci co to tu citate, uzivate.

barbarla

A este aby som nezabudla, cely den a hlavne ked sa ucim si pochrumkavam GOJI, velmi mi to chuti a je to aj zdrave :) niekedy aj do smoothies pridam

barbarla

Dakujem za pekne privitanie od Vas vsetkych :) tu brokolicu asi dnes len na veceru samu si budem pochrumkavat, chuti mi aj taka celkom.

ja som za vcera na obed a veceru ten isty smoothie z ananasu, avokada, uhorky a pomarancu, ani neviem preco ale strasne mi chutil a nevedela som sa od neho odtrhnut.

Dnes som zatial dala asi 1,25l smoothie pomarance, kiwi, uhorka a avokado :D
uz sa tesim, ked zajtra nabehnem pokupit cerstve ovocie a zeleninku :)dnes len dorazim zasoby

Pekny den prajem :) a sama sebe zaroven vela sil do ucenia :D

vicky_025

ahojte baby, dúfam, že sa vám darí a že máte krásne dni :) znova som mala trochu nabité dni, takže internet som dala bokom :)

barbarla, super, som rada že sa pridávaš :) ako tu už bolo napísané s tou brokolicou, tiež by som ju do smoothie nedávala... raz som si ju odšťavila a veru ani to mi nechutilo :D ale keď len tak trochu ukusujem, tak sa to dá :)

pár dní dozadu som nebola úplne fully raw, meškala mi výplata už viac ako dva týždne a nemala som peniaze teda. ale aspoň to neraw bolo vegánske a bez múčnych vecí, čiže vlastne fajn :)

za dnes
-šťava z 1 grepu a 3 pomarančov
-4 jablká, 1 banán
-šťava z jedného balenia stopkového zeleru, mrkvy a zázvoru (asi pol litra)
-cuketa, uhorka, paradajky, trochu šampiňónov
a neskôr ešte dva banány, neviem prečo, ale posledné dni mám večer obrovský hlad, alebo žeby chuť jesť len? :D

akurát dnes som ináč mala super šťastie, veľké zľavy na bio ovozel som vystriehla, takže som toho nakúpila až až :)