Milenecký vzťah so starším mužom

Príspevok v téme: Milenecký vzťah so starším mužom
mima0605

Mám pomer so starším mužom o 18 rokov. Trvá už dlhšie, približne 8 mesiacov. Je to dosť intenzívne. Mám priateľa s ktorým plánujeme budúcnosť. Ale môj milenec má rodinu a staršie deti. Raz dávnejšie mi povedal, že je rád že má rodinu akú má a taaak. Vycítila som vtedy že sa jedná iba o krátky vzťah, čo mi vyhovovalo. Ale už sa to ťahá dlhšie a celé je to intenzívnejšie a aj oveľa dôveryhodnejšie, dosť sa zbližujeme...Ale hlavne na jeho podnety a niekedy aj obojstranne. Tak nejako dlhšie cítim že ja potrebujem zrelšieho a dospelejšieho muža, čo môj priateľ určite nespĺňa.Neviem čo mám očakávať do budúcnosti, zdá sa mi že to čo mi hovoril na začiatku je úplne iné ako realita... Momentálne riešime otázku či nie som aj tehotná. Normálne neviem čo si mám žaleť či byť či nebyť. Prosím čo si o tom myslíte, ako sa mám zachovať a s čím môžem rátať?

mima0605

Tak musím uznať že máte pravdu. Zaujímavé je že ste odhalili prečo som to urobila, viacerý ste to spomínali. Ja som sa nad tým tak nikdy nezamýšľala ale je to pravda. Má to asi počiatok aj v mojom otcovi, jeho prístupe, rodine a aj v priateľovi...

Otvorili ste mi oči, aj keď mi to kamarátka už vravela že to mám ukončit. Musím lebo viem že to nemá budúcnosť a keby ste vedeli aj ostatné podrobnosti tak v prípade prevalenia by to malo neskutočné následky, príliš veľa ľudí by to zasiahlo a nemalo by to cenu. Čo bude s priateľom neviem, ale beriem si vaše slová k srdcu. Niekto sa pýtal koľko mám rokov, chodím poslený rok na výšku.

Ešte jedno, ďakujem že ste mi otvorili oči a zoberiem si z toho ponaučenie. Som presvedčená ukončiť to.

dievcatko28

Hmm, pred časom som riešila podobný problém,ale nemala som priateľa. Tiež som mala rada človeka,ktorý mal rodinu a mňa mal ako spestrenie. Dievčatá mi tu radili,aby som išla od neho čím skôr,samozrejme človek sa učí na vlastných chybách a nepočúvala som rady,nakoniec to dopadlo tak,že sa na mňa vykašlal. A prečo ? no lebo,rodinu opustiť nechcel... takže skôr či neskôr to dopadne podobne a Ty ostaneš sama. Neviem či by som sa na Tvojom mieste vedela pozrieť priateľovi do očí a nie to ešte plánovať spoločnú budúcnosť. Ale človek nepíše preto,aby Ťa odsudzoval...nikdy nevieme do koho sa zaľúbime ...ale naozaj je lepšie počúvať rady tých,ktorý to zažili...Určite by si nebola rada,keby to Tebe urobil partner,keď Ti nevyhovuje, rozíďte sa ako dvaja dospelý ľudia...

jajaja295.

ved kazdemu sa vzdy vsetko zle vrati, skor ci neskor...a dotycna asi trpi nejakym komplexom kvoli otcovi alebo je gerontofilka, samozrejme, ze nema svedomie...ach jaj tento svet

Fero M.

Ty si pekna mrcha ti poviem...
Mas prjatela ktoreho vodis za nos a slubujes mu buducnost a pri tom ho podvadzas 8 mesiacov. Mozes mi povedat co vidis ked sa pozries rano do zrkadla? A este by som chcel vidiet ako priatelovi hovoris ze ho milujes....

Tvoj priatel ti nevyhovuje alebo co? Ak s nim nechces byt na co si snim? Na co ho vodis za nos? A co vobec cakas ze ti tu ludia napisu? A co cakas od milenca?
Yen ma mladu mozno peknu milenku na ktorej sa vytrtka poriadne kedze doma mu to uz asi neklape a nikdy v zivote ti lasku ani nic neda a ak by aj dal tak na rok dva...
Sa preber....
Podvadzas priatela, ktoreho klames a slubujes mu buducnost s niekym kto si klen chce poriadne zasulozit a ty v tom hladas hlbsi vztah.. Sa smejem prepac...
A co sa tyka toho ze pises ze potrebujes starsieho zrelsieho a ze tvoj priatel taky nie je, tak uz len tato tema a to co pises svedci o tom ze asi ty zrela nebudes a nie tvoj priatel...

Ak som ta urazil tak sa nehnevaj ale normalne si ma touto temou vytocila.. Skus sa zamyslket nad tym.. Pekny vikend..

Aprílka

Aspoň keby si nemala priateľa a tá druhá strana by to myslela naozvaj vážne tak by to bolo iné.
Ale vzhľadom nato, že máš priateľa a ako vravíš plánujete spolu budúcnosť a tá druhá strana je rád, že má rodinu tak tu neni čo riešiť.
Možno si chcela zažiť len nejaké to vzrušenie a chcela si ,,skúsiť,,niečo iné. Ja som zažila niečo podobné, lenže ja som nemala priateľa.
U mňa to trvalo tiež dlho až sa mi nakoniec ten muž priznal s vetou: Prepáč, ale o dva dni sa žením, lebo musím... Bol to pre mňa šok, čo som vôbec netušila a ani mi nič nenaznačoval, ale u teba to je iné ty o jeho rodine vieš a keď je šťasný s rodinou tak teba považuje len za ,,hračku,,...Mala by si to čo najrýchlejšie ukončiť a venovať sa len priateľovi a možno časom pochopíš, že o čo by si prišla....

alenka_maxova

dievca, ktore malo harmonicke detstvo zvycajne nema tendenciu robit taketo veci. Nieco muselo byt u teba v neporiadku ked si dospievala, pretoze clovek, ktory rastie v usporiadanej rodine s dobrym zakladom, zvycajne nema tendenciu robit podobne preslapy. Asi tuzis aj po istom obdive z muzskej strany, pretoze mas potrebu byt "milovana" dvomi muzmi. A hlavne, nie si ferova predovsetkym voci sebe, kedze dokazes vedome klamat svojmu priatelovi. Toto su vsetko chyby, ktore bohuzial sama neodtranis, ak mas vobec o to zaujem. Najdi si vo vasom meste dobreho psychologa a jemu sa vyrozpravaj. Bud ferova aspon sama pred sebou a prerus oba vztahy. Pretoze ani jeden z nich nema sancu na buducnost....