FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: ked sa muz zamiluje

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "ked sa muz zamiluje" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Vzťahy
    Lily.20.04.12 11:47??.??.123.128

Zaujimalo by ma ako prezivaju muzi zamilovanost s ohladom na to, ci je ich zalubenost od dotycnej opatovana alebo nie. Zda sa, ze vztah ako taky muzi prezivaju o trochu inak nez zeny, no zamilovanost neviem..sprava sa zamilovany muz tak trochu jak zena alebo to na sebe nedava moc poznat pred ostatnymi ci priamo pred nou?

• ozembuska26.04.12 21:47??.??.48.251

Lebo mi to tak vyhovuje. Aj tak neverím, že niektorý muž môže milovať celým srdcom.

• natusa4225.04.12 21:43??.??.140.133

ozembuska pre pana,dva roky si s nim a on sa do teba nezamiloval ?nerozumiem tomu ,nehnevaj sa,načo ste teda spolu ?preco sa on do teba nezamiloval ?a to ako dokazes,ved to ta istotne musi velmi zranovat cele tie roky ...

• emi25.04.12 19:36??.??.176.52

podstatné je asi to že chce byť stále s tou ženou ktorú miluje...takže môj prípad to nebude :/

• ajataka24.04.12 17:06??.??.24.105

Moja skusenost je, ze ked sa muz zamiluje, tak je ako vymeneny. Stale sa na mna usmieva, stale ma vyhladava. Staci, ze som blizko a cely ziari a zaujima sa o mna... Jednoducho ide za mnou ako vkietok za slnkom :)

• emi24.04.12 09:35??.??.176.52

arman a ked s tým má problém tak čo? nikdy to nepovie? bude radšej zdrhať zo vzťahu? alebo musí prísť tá naozaj pravá aby to dokázal prekonať? :) asi mám dosť ťažké otázky čo :D a čo ak povie že ja ťa mám rád? je to prejav len kamarátsvta alebo niečo viac?

• janushique24.04.12 01:29??.??.44.51

Napriklad do mna sa snubenec zamiloval po naozaj kratkom case..mozno po 3-4 mesiacoch chodenia..presne si pamatam tu situaciu, ked mi povedal "milujem ta" a ja jemu "dakujem" kedze ja som vtedy s nim tieto pocity este nezdielala....takze, ja som si ista, ze chlap sa dokaze zamilovat...ale medzi muzmi a zenami je naozaj jeden velky rozdiel...muzi to neprejavuju tak slovne, a ani fyzicky ako zeny..co mna dost stve..:-(

• arman24.04.12 00:41??.??.26.107

emi, ak ma muz problemy prejavit city, alebo prijat lasku, tak sa citi zvlastne, casto ho to aj vystrasi. Ak s tym nema problem, tak je len rad. :-)

• Vemeno23.04.12 20:41??.??.177.3

No skusit to mozes. Len potom nebud sklamana. Zeny znasaju odmietnutie len tazko a su velmi agresivne. Muzi su ovela tolerantnejsi.

• emi23.04.12 18:20??.??.176.52

Fatk zaujímavá téma a vidím že sa tu vyjadrili aj muži čo sa mi páči :) mňa by zase zaujímalo ako vnímajú muži ked im baba povie ako prvá že sa zamilovala? ked je to obojstranné tak asi by sa tiež priznali nie? ale celokovo by ma zujímalo ako to vnímajú,,,či je to pre nich potešujúce alebo skôr to berú ako niečo čo nečakali

• Vemeno22.04.12 17:41??.??.160.26

Ked bude pri tebe, tak si odgrgni. Urcite si ta vsimne.

• tzjdt22.04.12 14:40??.??.224.58

Vemeno,mas pravdu.

Moze si mysliet,ze nemam zaujem,dokonca,ze mi vadi alebo ma vobec nezaujima.

Ale ako mu to naznacit,ked sa tak toho boijm?Prinom sa spravam ako tava.Presne tak ako pises som so vsetkymi ,len jeho si nevsimam .Je na to nieco?

• Vemeno21.04.12 18:31??.??.185.58

rjdk,

ak sa ti niekto paci mozes urobit cokolvek. Mozes sa s nim zacat rozpravat, mozes ho pozvat na kavu, mozes do neho 'nahodou' narazit. Zeny maju zaujimave sposoby ziskavania partnerov. Ked sa im niekto paci, tak sa s nim nebavia, a a ak sa im niekto nepaci, tak sa s nim bavia. Ako ma on prist na to, ze si niekoho hladas, alebo , ze nie si uz zadana, alebo , ze mas , alebo nemas zaujem, ked mu to nejako nenaznacis. Ma si to sam domysliet, alebo co?

• ozembuska21.04.12 18:22??.??.112.206

ďakujem :) ..arman to pre mňa znamená, že keď som s priateľom dva roky a on sa doteraz nebol schpný zamilovať, tak už ma milovať nikdy nebude... :(

• arman21.04.12 12:01??.??.26.107

to nebolo pre teba

muzove srdce si ziskas tak, ze sa do teba zamiluje. :-) Inak asi nie. ;-)

• eejuzj21.04.12 00:47??.??.224.52

Co si tym myslel?

• arman21.04.12 00:44??.??.26.107

ozembuska... www.youtube.com

:-)

• rjdk21.04.12 00:40??.??.224.52

Nie tak som to myslela,len ked sa mi niekto paci,co by som mohla urobit.

Ako zena nic?Len cakat ci si ma vsimne zase?

• wreck21.04.12 00:38??.??.164.210

OFRHJO, dotycneho omamis vhodnou latkou, umiestnis na vodorovnu plosinu vo vyske asi 120cm. podas ucinne anestetikum. pripravis nastroje. vedies linearny rez zhruba do polovice korpusu. ked sa dostanes az sem, zvysok ti uz bude jasny. ;)

• OFRHJO21.04.12 00:29??.??.224.52

Ako sa da ziskat muzovo srdce?

• čtľT21.04.12 00:29??.??.224.52

JA SOM Z DRUHEJ TEMY

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch