ked sa muz zamiluje

Príspevok v téme: ked sa muz zamiluje
Lily.

Zaujimalo by ma ako prezivaju muzi zamilovanost s ohladom na to, ci je ich zalubenost od dotycnej opatovana alebo nie. Zda sa, ze vztah ako taky muzi prezivaju o trochu inak nez zeny, no zamilovanost neviem..sprava sa zamilovany muz tak trochu jak zena alebo to na sebe nedava moc poznat pred ostatnymi ci priamo pred nou?

ozembuska

Tak potom ako je možné, že chlapec, ktorý miloval dievča vraj " najviac na svete" a bol zamilovaný až "po uši" , dokáže už o týždeň po rozchode riešiť ďalšiu? (nehovorím o sebe.) takéto prípady stretávam doma, v škole v zahraničí. Je mi z toho zle. Muž potrebuje len niečo z kozami a dierkou. Ani nemusí byť pekná, veĎ igelitky existujú. FUJ!

bonaD

Videla som už pár zamilovaných mužov a tej chvíli dokážu pre vás urobiť čokoľvek. Ale naozaj čokoľvek.

alenka_maxova

Myslim, ze muzi to prezivaju podobne ako zeny, len s tym rozdielom, ze nemaju potrebu sa o tom bavit so ziadnou inou osobou. Mozno s naj kamosom, ale to tiez len okrajovo....

sweater*

podla mna to nezavisi na osobnosti, myslim ze kazdi chlap sa dokaze zamilovat az pousi, len musi natrafit na ten spravny "objekt", som si isty, kedysi by som bol o sebe povedal ze mne sa to ani nehodou nemoze stat ale omyl :). a aky je to pocit? mozog vypoveda funkciu, clovek chce byt co najviac s jeho vyvolenou, mysli na nu ked vstava a mysli na nu ked ide spat, mysli na nu takmer neustale az je to otravne :), to dievca je pre neho najkrajsie na svete, takym sposobom ze on to naozaj citi ze ona je ta najpritazlivejsia, aj ked samozrejme existuju ine pekne dievcata ta jeho v nom vyvolava taky zvlastny nejaky jedinecny pocit krasy alebo ako to napisat :), to bude asi zhruba ono :) aj ked neviem preco som to pisal v onej osobe ked je to vlastne o mne .-)

Honor

tie zaškatuľkované názory žien, ktoré tvrdia, že nemôžu byť muži zamilovaní milujem najviac..je to ako niečo na spôsob, že môj ex bol debil a tým pádom sú všetci chlapi sveta idioti a neznášam mužov...

Inak téma je zaujímavá a tiež chcem vidieť reakcie viacerých chlapov, čo vtedy robia :). Ale čo som si stihla všímať v okolí napr. môjho brata, kamarátov, dokonca aj môjho súčasného...chlapi vedia byť tiež zamilovaní až po uši :P...alebo súčasný partner mojej mami, ktorý jej písal zamilované listy :)...majú to v sebe tiež, ale ozaj to závisí aj od osobnosti

lobogo

ozembuska - omyl, aj muzi vedia, co je to laska, mozno si len nenatrafila na tych pravych.

Myslim, ze to prezivame podobne ako zeny, aj ked to mozno nedavame tak najavo a nechavame si to na sukromie, prave teraz som bol a este vlastne aj som v obodobi, kedy som bol zamilovany a laska nebola opatovana, hoci sme si s danou osobou velmi blizky a rozumieme si. Trapilo ma to (ano boli aj nejake slzy) a trapi ma to ciastocne aj doteraz, no uz sa snazim najst nejake vychodisko a zabudnut. Ale vsetko zavisi od osobnosti a vlastnosti cloveka ako bolo uz spomenute.

Larin

Zaujimava tema. Aj ja by som chcela vediet odpoved.
Predpokladam, ze sa muzi vyjadria, ze sa to neda generalizovat, ze to zavisi od vlastnosti cloveka a pod.
Ved aj zamilovane zeny sa chovaju rozne, nie sme vsetky rovnake.

Kazdopadne by som si rada precitala, co zamilovanost dokaze/nedokaze s chlapom urobit :)