Nevera mojej mami

Príspevok v téme: Nevera mojej mami
Martin7788

Ahojte, mam taky problem,dozvedel som sa že moja mama podvadza mojho otca :( Tato je teraz na služobnej ceste už asi 2 tyzdne, mama potrebovala aby som jej niečo opravil na notebooku tak som sa do toho pustil, chtiac/nechtiac som sa dostal na jej FB kde som si precital niekolko sprav :( pisala si v nich s dvomi mužmi a dohadovali si snimi stretka (aj sex), aj sa mi to zdalo podozrive lebo nema pracu, a rano chodila preč dost skoro ale bral som to na lahku vahu :( ked som si to precital tak som začal plakať (mam 20 rokov a som chlap) ale nedokazal som to vydržať, Otca mam velmi rad a mal som aj mamu, teraz si to totalne vyčitam ze som sa tam vobec pozeral :( ale stalo sa, neviem co mam robiť, neviem ci to mam tatovi povedat alebo na to zabudnut, ked matku už nenavidim za toto a premna ako matka skončila, tata mi je moc luto o ničom nevie :( som z toho zufaly, rozmyslal som ze pojdem psychologicke stym aby mi poradila, citim sa hrozne zle, bojim sa o tom hovoriť, bojim sa to aj vlastnej priatelke povedať :( Pomožte mi prosim čo mam spraviť

0vecka

nj to co tu bolo napisane je pravda... ze 20 rokov vychovy sa predsa nemoze hodit za chrbat jednym sexom...

a ako hovorim je rozdiel nezavezny sex a mat viacero deciek s inymi a chodit s nimi na dovolenky a tak...

m1rka

Nevsimla som si to. Citala som problem a nie kedy to tu bolo dane. Nechapem naco maju niektori potrebu obnovovat temy aj roky stare ked je tu plno novych, aktualnych tem.

Vvee

Udialo sa mi niečo podobné ale bolo to s otcom. Dokonca môj otec vyvolával tej svojej k*rve keď som bola na poschodí a dokonca aj v tej istej miestnosti. Tiež ju vozil na aute. Bola som mladšia, mala som asi 16-17.
Hrozne ma to štvalo, strašne moc. Dokonca rok predtým som sa dozvedela, že mám nevlastného brata. Moja mamina o tomto všetkom vedela a napriek tomu s mojím otcom stále sú. Nemal len jednu, bolo ich niekoľko. Myslím si, že ju to muselo veľmi ponížiť, neviem ako to je teraz lebo už doma nebývam, ale rozhodne si od neho veľa vytrpela. Naši sa nerozviedli asi iba preto, že sú kresťania (teda mama) a kvôli mne a bratovi. Obaja sme však dospelí, brat síce ešte študuje, no naši sú stále spolu. Necítila som k otcovi nenávisť ale pohŕdala som ním. Jednoducho som ho považovala za úbožiaka, ktorý mamine ublížil. Nikdy sme sa však o tom nebavili,iba raz mi mamina v afekte povedala, že má k*rvy. Nevedela som čo na to odpovedať a nikdy viac sme sa o tom nebavili. S nevlastným bratom som sa tiež nikdy nebavila. Paradoxom bolo, že sme chodili do rovnakej školy, potom čo som sa to dozvedela (od kamarátov) tak sme sa vyhýbali jeden druhému. Neviem čo s ním je, keď som ho vtedy, čo som sa o tom dozvedela chcela spoznať (odkázala som to cez kamarátov) tak on nemal záujem. Povedal, že to by mal vyriešiť otec. Čo sa samozrejme nikdy nestalo. Neviem prečo to môj otec robil, asi na to dôvod mal (robí/má?)ale rozhodne sa nemal správať tak ako sa správal. Myslím, že jemu to robilo dobre ubližovať mamine a to mi príde podlé. Stratil môj rešpekt, hoci je to môj otec a mám ho rada nedívam sa naňho tak ako kedysi. A omnoho viac si vážim maminu a rešpektujem ju.

m1rka

Ahoj martin. Podla toho, ako pises, si citlivy vnimavy mladik - si dobre vychovany. Za tvojou vychovou a to, aky teraz si - stoja tvoji obaja rodicia. Nech sa stane cokolvek, ty vzdy budes ich syn. Urcite ta zabolelo, co si zistil. Ale odpovedz si uprimne. Si prave ty ten povolany, opravneny najspravnejsi, najspravodlivejsi, bez chyb..aby si mohol kohokolvek sudit, odsudzovat? Ci dokonca nenavidiet ako pises? Ty nehodnot svoju matku ako manzelku ci zenu. To moze len jej rovnocenny partner. Jej manzel a muz. Ty si jej syn. Hodnot ju ako svoju matku. A ona zas teba ako svojho syna. Ja som clovek, co uznava vernost. Ale tak ako nie je len cierna, nie je ani len biela. Nepoznas okolnosti sukromneho intimneho zivota, ktory tvoji rodicia medzi sebou maju. Mnohi mladi ludia su v tvojom veku uz mimo domu. Raz aj ty vyletis z rodinneho hniezda von. A ostanu tam potom uz len tvoji rodicia. To, ze su stale spolu je v tejto dobe krasne. Lebo vacsina vztahov sa rozpada, rozvadza. Ty sam nevies, koho si raz najdes, ako budete spolu zit a vsetko spolocne zdielat, ake to medzi vami bude po 10 20 30 40r spolocneho zivota. A bude to vobec?
Skus to spracovat sam v sebe. Pod von, prejst sa, dostat to zo seba von co ta stve dusi zoviera - cez sport, venuj sa niecomu. Spominal si aj psych., ok kludne tam pod. Ale nesud aby si ty sam raz nebol sudeny. Mas 20r. Zi, studuj, pracuj, cestuj, venuj sa priatelke sportu zaujmom. Ale vzdy si pamataj, ze matka ti ostane matkou aj ked tu uz raz mozno nebude a to iste otec. Dakuj im za zivot, krasne spokojne detstvo, ako ta vychovali, co vsetko ti dali. A mozno po rokoch raz..uz ako zrely muz, co bude mat uz co-to odzite, co-to za sebou a bude ta to este nebodaj stale skriet tazit, povypravaj sa o tom s matkou. Povypravaj, nie vsak sudit. Zi a nechaj zit. Tym sa riad. A cti - vaz - miluj svoju rodinu. Lebo sam si jej sucastou. Nenic ty, co si sam pracne nevybudoval, nepostavil. Nechaj to na vasich. Rodicia vedia, s kym ziju, koho maju po svojom boku. Ak sa to ma raz tvoj otec dozvediet, tak sa to dozvie. Alebo mama sa moze dozvediet tiez vselico o svojom muzovi. Ale ty si neber na svoje mlade neskusene plecia tarchu za pripadny rozpad rozvod hadky nezhody konflikty vasej rodiny..manzelstva tvojich rodicov. Buduj si svoj vlastny zivot. Vsetko dobre ti zelam.

vebe

Nebudem hodnotit co sa udialo, na to aby sme niekoho sudili mame vsetcia malo informacii. Snad len tolko, ze pacilo sa mi co napisal dochodca Šery, to hovori o jeho zivotnej skusenosti a velkej mudrosti. A este dodam, ze ked raz vascina z vas co sem piseste bude mat odzitych 20 rokov v spolocnom prvom manzelstve, tak potom si skuste precitat co ste pisali a pripadne sem znova napiste. Za prve,vacsina z vas asi tych 20 rokov nevydrzi, a za druhe, vsetko by ste videli trochu inak. Nie som apriori zastanca nevery, ale po vyse 20 rokov manzelstva skutocne vsetko uz vidim inak a nevrtala by som sa v tom vsetkom prilis. Pre teba Martin je to asi neprijemne, ale hodnot svoju mamu podla toho, ako ta tych 20 rokov vychovavala a co ti vsetko dala. A pouc sa, do sukromnych veci nikdy, nikdy nelez

repa

mnoho žien ale aj mužov chodí na tzv. sexturistiku do zahraničia najmä Tunisko, Turecko, Grecko, Bulharsko, Chorvatsko a Taliansko. Chodia tam buď s kamarátkami alebo s kamošmi či sami. So sebou berú kondómy a hybaj loviť cudzincov alebo sa nechať uloviť. A keď obdobie dovoleniek skončí tak idú sa nechať otestovať na pohl. choroby vrátane AIDS. A už vôbec nerozumiem manželom ktorí chodia na dovolenky osobitne jeden inde aj druhý inde. Nonsens..

0vecka

ja som to tiez takto v 20tke bral a teraz som v pohode s oboma rodicmi... uplne chapem ze 20 rocni sa citia este ako deti a su z toho vyhukane ale imho je to normalna vec...

inak su 2 druhy kurvenia jeden ze sa dohodne s niekym na FB a rozdaju si to a druhy ze chodia na dovolenky atd... tie dovolenky su imho o dost horsie... to ze sa niekto obcas potrebuje vyspat s niekym inym dokazem uplne pochopit a imho do toho 20rocneho syna absolutne nic nieje a tatko 2 tyzdne na sluzobke?? tak na 80% si to tam tiez s nejakou rozdava...

Crueso

Niektorí ako Laurinka tu majú asi veľa skúsenosti kurvením sa ked ju tak obhajujú a dokonca otca idú viniť, ktorý chodí robiť inde aby sa mali dobre a maminka si zatiaľ nevie udržať nohy u seba.