Lindynette 30? Dobrý sluha, či zlý pán?

lea

ziadna hormonalna antikoncepcia nie je zdrava, takze mas jedno aku beries. narusi ti hormonalny system a tiez hrozia vazne vedlajsie ucinky

košu:)

ahojte, ja užívam lindynette 30 uz od januara a je to zatial v poriadku, co sa tyka kil navyse, pribrala som asi tak 3 - 5 kilov ale ako sa hovori do tych spravnych miest, do prsnikov - su vacsie a pevnejsie, do bokov, zadku a trosku do stehien...a co sa tyka pleti, s tvarou som nemala nikdy problem ale na chrbte som mala dost vela akne, a po zacati uzivania, asi tak za mesiac, sa mi chrbat uplne vycistil...takze ja moje uzivanie lindynette30 vnimam pozitivne:))

ready

Pre mna je to tiez prva antikoncepcia,ja by som rada "pribrala"v prsiach,nemate skusenosti s tymto?Doktor mi predpisal Lindynette 20 a kazal mi uzivat ich hned v prvy den nasledujucej menstruacie,to je zaroven aj odpoved na otazku pre jully :D

kadi18

AHOJTE..Mam takyto problem a chcela by som sa vas opytat.zacala som brat lindynette30 a teraz sa mi stava ze mimo menstruacie len tak niekedy zcanes kusok krvacat.je to normalne::nevadi to??dakujem

potvorkaa

ahojte, ja som ich užívala asi 2 roky, predtým som mala zavedený implanon a bola som s nimi spokojná. Zostali mi ešte na 5 mesiacov, takže predám za zvýhodnenú cenu. Ja som ich totižto potom vysadila, otehotnela a teraz pretože kojím beriem iné. Tak ak máte záujem, ozvite sa, dohodneme sa :)

jully

Ahojte mne odktor predpisal Lindynette 30 este som ich nezacala uzivat je to tiez moja 1. antikoncepicia ale hovoril ze by som nemala z nich pribrat inak stoja 699 sk a povedal ze ak zacnem priberat tak mam prista predpise mi taku z ktorej sa nepribera ale je draha no ked to prepocital tak on hovoril ze tieto Lindynette 30 maju stat okolo 220 na mesiac a ta druha okolo 450 a kedze sa vsade predavaju zvacsa len 3 mesacne balenia tak pocitajte ze ak cete taku z ktorej na 100% nepriberete tak za nu date cca 1350 sk... este sem napisem potom ked ich budem uzivat ze ci som pribrala alebo nie... inak aj ja mam otazku lebo doktor mi povedal ze ich mam zacat brat 3 dni po menstruacii ale v pribalovom letaku je napisane ze 1 az 5 den ked mi zacne menstruacia tak ja neviem ci som zle pochopila ten letacik alebo co... viete mi poradit? papa

neecusha

ja beriem lindynette 20 ale mam problem s tym ze som veeelmi sucha a viutamin A a D mi nepomohol, tak mi povedala doktorka ze skusime lindynette 30. Bojim sa ze priberiem- myslim ze zo zaciatku urcite, kym si moje telo nezvykne ale tak na leto :-(. Mala niektora z vas problem s tym ze mala bola nadmerne sucha?? Ved to sa pri sexe ani neda vydrzat ...poradte mi prosim ak niektora zvas mala taky problem

dna

ja som ich uzivala pol roka...pribrala som 5 kil a k tomu som mala bolesti-mimo menstruacie...musela som ju vysadit...ale kazda na nu reaguje inak.