velka potreba pred frajerom

certik

my sme si na pach sraciek zvykli :-), mame
3macky, kazdy den im cistit zachod, tak si zvyknes :-). ale my sa aj velmi milujeme, takze to bude asi tym. jedine co neznesiem, pozerat sa na zvracanie :-(

zigi

Certík ja neznasam pach sraciek, ale kebyze moju lasku naozaj lubim tak mi to nevadí. Pravda je taka ze milujem sex, akykolvek :-))

zigi

Hej, ale nebudem sa na to priamo pitat, len skusim a uvidim ci sa prida alebo cukne spät. Mimochodom ty si sa o tom bavila s lindou cez toto forum? A bola v pohode??

certik

vsak aj farbi, my sa uz tak dobre pozname, ze mi nic nerobi problem. robime si z toho srandicky.vsak je to normalne, sme len ludia :-).je to tazse ked ste spolu kratko, bud to nejak vysonduj, ci by sa tiez na take nieco dala, alebo vyskusaj a uvidis, ci bude chcet druhy krat :-))

zigi

A vsetko bez nehody? Prsteky nefarbí?? Teraz mam priatelku a chcel by som to s nou robit, ale bojim sa trapasu, hlavne ked sme spolu tak kratko.

zigi

Aj mne, uz teraz. Ale v tom momente som nevedel ci sa mam smiat alebo plakat :-)) Ty to tiez robis so svojou frajerkou, frajerom certik??

zigi

Dufam ze to nie je ona, ved to sa stava aj inym, nie? A ja som to bral ze je to normalka, len ona sa stym nevedela vysporiadat a mala depky, tak sme sa radsej rozisli. Aj tak to nebola osudova laska, ani z jej strany.