Rozchod?

Príspevok v téme: Rozchod?
alma

Ja,ani neviem,kde zacat...moj vztah trva priblizne 5 r.funguje vsetko ok,vlastne skoro vsetko,moj priatel je mili,pozorny...uvedomujem si ,ze ak sa s nim rozidem,druheho takeho uz asi tazko najdem,ale co je problem?nefunguje sex,najskor som si myslela,ze kedze nemam chut na sex je problem vo mne,ale zistila som,ze ja na ten sex chut mam,ale nie s nim,som normalna?mam chlapa asi najlepsieho na svete,ale ked dojde k tomu,ze podme sa milovat,som nemmozna,keby som mohla vopcham sa do mysacej dierky,aby k tomu nedoslo a ked dojde a ja to prezijem,zas fungujeme super,len ja z otazku,dufam,ze mi da pokoj aspon tyzden...a takto si zijem uz asi druhy rok,citim,ze uz viac nemozem,nevladzem uz len po..... boskavat sa?ja neviem kolko som sa uz neboskavala naozaj ani nepamatam,hnusi sa mi to s nim,ale ja sa boskavat chcem...ko je mozne mat niekoho rad a na druhej strane nemat chut na intimnosti s nim???vie niekto poradit,kam z tohto ... Dakujem za seriozne nazory mam 40r,takze pubertaci prosim,nereagujte,dik

ja40

alma ak mas doma zavislaka,netreba si predtym zakryvat oci...ci je to alkoholik,gambler,alebo narkoman so vsetkymi je to nesmierne tazke...sklamu nielen nas,ale aj seba a takto dokola...mozno ti nasluboval a ty uverila,lebo si uverit chcela,mozno pravda a realita je celkom ina...zazila som fajciara,ktoreho mi vsetci zavideli,lebo to bol super muz,ale ked prislo na boskavanie s nim,tak ma presla chut a odvracala som vzdy od neho hlavu...teraz uz 5mesiacov nefajci a ja som stastna :-) a on tiez,lebo uz nesmrdi,co je super,ale dolezitejsie je aj to,ze uz nekasle a citi sa zdravotne ovela lepsie...
Dufam,ze som netrepla nieco mimo temy :-)

winki

A takto mu neubližuješ? Mňa osobne by viac ranilo to, keby priateľ predstieral, že sa mu sex a bozkávanie páči, ako to že by mi to narovinu povedal a skúsili to vyriešiť. On to tiež musí cítiť, že neni všetko ok.

alma

Aj tu je kusok pravdy,v tom,ze uz ho nemilujem,len ho mam rada,pravdu nemas v tom ,ze si ho drzim a som sebecka,som s nim preto aby on bol stastny,viem,ze ma zboznuje a tiez viem ako by skoncil a s cim by zacal keby som ho nechala,z mojej strany som ja ktora chce aby bol stastny a hlavne aby nezacal z niecim co je veeelmi nebespecne,som pri nom za to ,ze ho mam rda a a nestastna som tu ja...dik

alma

Hmmm...vies anjelik mas aj pravdu,ze asi sa mi spustil ten program ,ktory mi zablokoval telesny kontakt s mojim priatelom,ked som tak nad Tvojou odpovedou porozmyslala,zacalo sa to u mna vlastne vtedy,ked to zcal on nebudem rozpisovat,ale stalo sa nieco z jeho strany co ma totalne vykolajilo a psychicky mi velmi ublizil,odpustila som raz,ze uz nikdy viac,odpustila som druhy krat a takto no asi 6 krat,az som dospela do tohto stavu,je to dobry clovek,len jedna zavislost ku ktorej sa vrcia a ja som o nej nevedela,ked sme spolu zacli.Mna to asi zasiahlo takto,skor ano ako nie pretoze do vtedy sme fungovali vsetko ok,dik za odpoved

anjelik

Keď čítam príbehy, ako je ten tvoj, tak vždy rozmýšľam, čo vlastne chceš počuť. Tak ja ti môžem napísať pravdu, ale bude to moja pravda, ty sa môžeš s ňou iba stotožniť, alebo ju poprieť. Ak sa dívaš cez kľúčovú dierku na dve telá, ktoré sa spolu milujú, pri povrchnom pohľade vidíš naozaj iba dve telá v rôznych uhloch. Pravda ale je, že to nie sú iba dve telá, ale aj dve bytosti..a jednou z nich si ty. Ty, ktorá tvrdíš, že ho miluješ a máš rada sex. Ak by to tak skutočne bolo, tak by si nemala žiadny problém s túžbou sa milovať. Ale ty máš. Iba z dôvodov tebe známych si v sebe spustila program odporu a nenávisti k telesnému kontaktu. A iba ty jediná to vieš zmeniť. Ak sa zamyslíš, že prečo si to urobila. A či to chceš naozaj zmeniť. Pokiaľ by si niekoho skutočne milovala a mala prirodzene rada sex, ver, že by si sa dokázala milovať aj s malomocným, samozrejme pri vhodnom svetle a náležitej opatrnosti, aby neodpadol ten najdôležitejší orgán...;o))
Rozumieš mi??? Ty si to vytvorila, ty to zmeň. Alebo odíď a dúfaj, že stretneš niekoho, kto ti bude vyhovovať viac...

whee_ee

Nemiluješ ho. Jednoducho ho máš rada, lebo je skvelý a bla bla bla, a egoisticky si ho držíš, lebo v tomto smere podľa Teba lepšieho nenájdeľ, ale o čom to je? O ničom. Bola by si schopná nevery? Ak jo, sknoči to. Prešla som si niečím podobným. Úžasný chlap, aj modré z neba by mi zniesol, spočiatku aj sex ok, potom ma to nebavilo, a keď som si uvedomila, že by som mu vedela byť neverná, uvedomila som si, že je čas na rozchod. Aj on má právo byť šťastný a Ty takisto. Vo vzťahu treba aj iskru. Príťažlivosť. Ktorá Vám z Tvojej strany očividne chýba.