Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubná protéza u teenagera

Príspevok v téme: Zubná protéza u teenagera
mimi2233

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, koľko by stála protéza na horné zuby - 1,2,3,4,5 - poprípade celé horné zuby a či by to vôbec bolo možné. Mám takmer 17 rokov a veľmi veľké problémy so zubami - mám krivé predné jednotky, dvojky nemám vôbec - nevyrástli mi(dedičné), trojky mám v poriadku,4 celé preblombované, a 5 sa mi rozpadli - obidve+ sa mi zapálili oba nervy z nich. Chcem to riešiť protézou, keďže mi to dosť prekáža. Viete mi niekto poradiť?

evcca

za kompletnu hornu protezu neplatis nic, hradi ti to poistovna, platis len otlacky cca 30€. mala som podobne problemy a od 18 mi to riesili mostikmi a podobne, nestoji to za to, vrazila som do toho kopu penazi a kazde dva roky som to musela menit, lebo mi to padalo a lamalo sa to. teraz mam kompletnu hornu protezu a som spokojna.

iotaaa:-)

Odporucam ti navstivit aspon 2-3 zubarov, ktory by ti povedali co sa s tym da robit. Nie kazdy zubar sa pusti do vsetkeho. Moja kamoska mala tiez problem, ze vobec nemala 2ky a spravili jej umele. Ma ich tam tusim nalepene (alebo navrtane, uz neviem). A tiez jej trvalo, kym nasla doktorku, co by vobec bola ochotna s tym nieco robit. Dnes je z nej kocka s krasnymi zubami. Ale ostatne zuby mala zdrave. V kazdom pripade sa spytaj zubara. Ved napriek kazovym zubom si este dost mlada na to aby si nosila protezu, musia byt aj ine riesenia. Tolko moj nazor.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubná protéza u teenagera - Fórum - ZDRAVIE.sk