Mokrý ženský orgazmus

niekto

dinosaurus ja si myslim ze kazdy normalny chlap ktoremu na babe zalezi sa snazi babu urobit
za to ze sa urobi skor ziadny muz nemoze

velmi dolezita vec je ze najvacsi sex. organ je mozok vsetko sa deje v hlave
takze ako zena preziva sex zavisi od toho ako to berie nakolko je uvolnena aky vstah ma k muzovi ci sa jej muz paci a od dalsih veci
nieje pravda ze ked muz nevie uspokojit zenu je to jeho chyba...

zuzi

Ahoj dinosaurus tak mi sprav ten mokry orgazmus... totiž ja som za svoj život nemala ani raz a partnerov som vystriedala kopu...

dinosaurus

jajajajjaja ale naozaj to tak plati,vela zalezi aj od chlapa,ale samozrejme aj od zeny,podla viacerych zien ked mali chlapa v posteli a ten chlap pozeral iba na seba a na svoje potreby aby sa on urobil,tak v tom pripade zeny z toho nemaju nic.Viem podla seba,ze ak sa snazim urobit zenu ,tak v prvom rade pozeram na nu,aby som ju uspokojil a potom az na seba,lebo ked sa chlap urobi prvy,potom zenu uz neurobi,lebo mu zmäkne a potrva urcity cas kym sa chlapovi postavi.Takze chlapi budte ohladuplny k zenam a snazte sa ich najprv urobit a zeny vas potom dokazu urobit roznymi sposobmi. Aj moja sa mi potom pekne odmeni,ak ma celeho ona najprv ostrieka,lebo ma mokry orgazmus a potom robi so mnou divy

dinosaurus

jajajajjaja ale naozaj to tak plati,vela zalezi aj od chlapa,ale samozrejme aj od zeny,podla viacerych zien ked mali chlapa v posteli a ten chlap pozeral iba na seba a na svoje potreby aby sa on urobil,tak v tom pripade zeny z toho nemaju nic.Viem podla seba,ze ak sa snazim urobit zenu ,tak v prvom rade pozeram na nu,aby som ju uspokojil a potom az na seba,lebo ked sa chlap urobi prvy,potom zenu uz neurobi,lebo mu zmäkne a potrva urcity cas kym sa chlapovi postavi.Takze chlapi budte ohladuplny k zenam a snazte sa ich najprv urobit a zeny vas potom dokazu urobit roznymi sposobmi. Aj moja sa mi potom pekne odmeni,ak ma celeho ona najprv ostrieka,lebo ma mokry orgazmus

dinosaurus

jajajajjaja ale naozaj to tak plati,vela zalezi aj od chlapa,ale samozrejme aj od zeny,podla viacerych zien ked mali chlapa v posteli a ten chlap pozeral iba na seba a na svoje potreby aby sa on urobil,tak v tom pripade zeny z toho nemaju nic.Viem podla seba,ze ak sa snazim urobit zenu ,tak v prvom rade pozeram na nu,aby som ju uspokojil a potom az na seba,lebo ked sa chlap urobi prvy,potom zenu uz neurobi,lebo mu zmäkne a potrva urcity cas kym sa chlapovi postavi.Takze chlapi budte ohladuplny k zenam a snazte sa ich najprv urobit a zeny vas potom dokazu urobit roznymi sposobmi. Aj moja sa mi potom pekne omeni,ak ma celeho ona najprv ostrieka,lebo ma mokry orgazmus