Vidim mrtvych ludi...

Príspevok v téme: Vidim mrtvych ludi...
danka20

Dobry den,potrebovala by som poradit,ale velmi..mam dost problem,zijem s priatelom uz 4 roky,na zaciatku vztahu sme byvali oddelene samozrejme s rodicmi a tak..nikdy som nemala ziadne problemy so spankom ani nic podobne,ale asi pred pol rokom som zistila,ze mam strasny strach zaspavat,nieto este spat a zobudzat sa sama..ja viem ze je to sialene,ale mam strasne sny..ono to bud su velmi zive sny,alebo realita,pretoze ja mam otvorene oci,vidim ludi ktori su davno mrtvi,niektorych poznam,inych nie,nemozem sa vtedy hybat,som ako zhypnotizovana a ked sa ku mne priblizuju tak od strachu znova upadam do hlbokeho spanku,poradte mi prosim,priatel o tom nevie,vysmial by ma,a ja sa desim ked bude mat odist na pracovnu cestu alebo niekam,poradte prosim len nie psychiatra... dakujem vam

eskimacka

dobre, vsetci to hadzu na spankovu paralyzu.
Inak po 30 roku zivota som citala, ze tieto problemy zaniknu.
Tiez som to zazila, precitala som o tom dost clankov, ale preco? preco sa mi ta paralyza diala iba ked niekto umrel???
To je akoze vyvratenie toho, ze ziadni duchovia, ktori by ta neuveritelnou silou tlacili na postel - neexistuju?
Neverim na spankovu paralyzu - ja som proste tych duchov videla a nepotrebujem, aby mi to bolo vyvracane nejakymi vedecky dokazanymi dejmi

Michellec

Odpisujem veľmi neskoro, neviem či vy tento príspevok ešte niekedy uvidíte, ale dúfam že ľudom, kt. majú podobný problém pomôžem. Podľa toho čo ste opísali, som vydedukovala, že je to tzv. spánková paralýza. Nechcem sa lekárom pchať do remesla, ale viem to rozoznať z vlastných skúseností. Mne sa to stalo prvý krát keď mi umrel krsný a ja som o pár dní na to spala na jeho postely (na jeho strana manželskej postele) lebo sme sa s k nim preťahovali aj preto aby sme boli psychickou podporou pre krsnú. Bolo to strašné. Eštelen som zavrela oči a už som cítila niečo zvláštne, ako keby prichádzala nejaká zvláštna sila, ako keby sa celá miestnosť zahalila do čierneho dymu. Cítila som sa ako by som celá vibrovala, triasla sa vnútri. Cítila som na sebe niečí pohľa a keď som chcela otvoriť oči, alebo niečo povedať nemohla som. Niečo mi v tom bránilo, vlastne všetko mi v tom bránilo. Už si ani nepamätám ako to zmizlo. Stávalo sa to veľmi často, niekedy tesne pred spánkom a niekedy keď som sa prebúdala. Nemala som šajnu čo to je a každý večer som sa bála zaspať. Neskôr, keď sme sa odsťahovali mi napadlo si o tom niečo pozrieť na internete a keď som zistila čo to vlastne je a prečo sa to deje. Mama to začala riešiť, išli sme k obvodnej a tá ma poslala k psychiatrovi. Keď som mu povedala, že som sama zistila že je to spánková paralýza nechcel o tom ani počuť. (Chápete, bola som 13 ročné decko, čo ja môžem vedieť šak on je doktor on vie najlepšie). Ale nevedel, nemal ani šajnu čo to spánková paralýza je. Nič sa nevyriešilo len povedal, že nie som jeho prípad (chválab

ohu). Potom to nejak ustupovalo. Myslím si, že to bolo z psychického nátlaku a stresu, kt. som za dlhé roky zažila v rodine. No nedávno mi umrel otec a žiadna spánková paralýza sa nedostavila a to bola obrovská rana pre psychiku. Takže dodnes neviem prečo sa mi to dialo. Každopádne viem, že je to niečo strašné a nechcem to už nikdy zažiť.

Prikladám článok, kde sa bližšie dozviete o tejto diagnóze.

www.carovani.cz

neva

Mne umreli postupne všetci starí rodičia, 8 ročná sestra, pred piatimi rokmi otecko a nikdy sa mi s nimi nesníva. So všetkými som vychádzala dobre, ja si to vysvetlujem tak, že máme navzájom odpustené a že nie je dôvod aby sa mi nejakým spôsobom prihovárali. Dúfam, že sa nemýlim. Pravidelne chodím za nich na omšu, navštevujem príležitostne cintrín.

bella12

5lubka9, dedka určite neprivolávaj, radšej sa zaňho pomodli. To isté radím aj miruske. Sny s mŕtvymi ešte nemusia nič znamenať.

Eva531 - zlý duch sa nedá vyhnať zlým duchom - stránka, ktorú si uviedla, je okultná. Skutočný exorcista slúži Bohu - ezoterika a okultizmus s ním však nemajú nič spoločné.

Ve

5lubka9,
no moja zlatá...neviem prečo sa bojíš komunikácie s dedkom, isto ho trápi, že ste sa nerozišli v dobrom, zrejme preto neodišiel do svetla, nemá pokoj, ale ked ho nájde...zmiznú všetky sny atď,
skús sa s ním porozprávať, privoláš ho...a dobre počúvaj, čo ti povie, len sa neboj :-)

Laurina22

Toto sa stava bezne.

Mne ked zomrel moj dedko,v tu noc som sa bala zaspat,ani neviem preco.Ked som zaspala,snivalo sa mi o nom,zjavil sa mi v tme,proste len stal v tme so svieckou v ruke,v koseli a nohaviciach v akych si ho pamatam a usmieval sa.Ale nic nehovoril,len sa usmieval.Len po chvili sa z tej tmy zacali vynarat male deticky tiez so svieckami v rukach a ako keby tancovali okolo neho,lenze oni boli chore,nemali vlasky,ako deticky chore na rakovinu.Mozno to malo suvis s tym,ze lezal na onkologickom odd. a tam sme sa videli s dedkom naposledy:-(

Potom som sa prebrala,srdce mi busilo,ale uz nikdy viac sa mi o nom nesnivalo.Mozmo mi chcel zanechat nejaky odkaz,mozno sa v nebi stara o takych anjelikov,neviem.

milli11

Aj ja sa tu pridam. Minule mi zomrela babka a mne sa presne den pred pohrebom s nou snivalo. Zaujimave bolo, ze nebola vlastne u seba doma, ale doma u mamy mojej druhej babky. Stala von na dvore, za plotom. Ja som stala za plotom z druhej strany. Na tej brane boli male dvere aj velke dvojdvere, ako keby na auto. Cez tie male dvere sme sa k sebe nahli a vybozkavala ma na lica. Povedala nieco v tom zmysle, ze uz s nou nebudeme mat starosti a usmiala sa. Na dvore bol este velky pes, cierno-bielo-hnedy. Vyzeral ako bernsky salasnicky pes, ale takeho sme nikdy nemali. Hrubym hlasom na mna strasne brechal, ked som sa priblizila k brane. Ked som ustupila, po chvili prestal. Zrazu tam bol hnedy vlciak, teda sucka. Ta sucka mala dvoch synov, jedneho asi rocneho a druheho mozno 2-mesacneho. Zrazu boli tie velke dvojdvere na brane otvorene dokoran. Zalakla som sa, ze vybehnu z tadial psy rovno na mna, hlavne toho velkeho cierneho. Ale on len pokojne lezal, ani ostatni nic nerobili. Toho najmladsieho vlciaka som chytila a zobrala na ruky. Zrazu tam bola moja rodina na aute a povedali, ze uz musime ist domov. Chcela som si toho psika nechat, ale povedali, ze ho musim nechat tam. Zakyvali sme babke a autom sme odisli.
Co si o tom myslite? Vdaka.
Pre ta3, ty uz vies, ze to nie je jediny moj podobny sen, respektive nieco nad ramec obycajneho chapania.

5lubka9

cawte mam taky problem v roku 2007 zomrel moj nevlastny dedo pred jeho smrtou asi tak 2 mesiace bol na mna velmi nahnevany totiz byvala som s nim aj babcou a potom som musela ist k mame ked zomrel tak som prisla naspet a tu sa vsetko zacalo asi po 4 mesiacoch som isla dole schodmi a niekto ma potkol spadla som a mala som strasnu chorobu lekari nevedeli co to je prestalo mi to neskor som pocula take hlasy raz som bola doma aj s kamaratkou a pocula som hlas mojej babky ze Lubicaaa pocula ho aj ta kamaratka a pritom nikto nebol doma vela krat sa stali aj take veci ze sa zaplo radio a vsetko mozne raz som aj odfotila ducha co drzal male decko na rukach a to decko malo nozik no strasne daco..... v poslednej dobe sa mi zacalo casto snivat s dedom proste to asi v takom zmysle ze pridem domov polozim si tasku zo skoly a zrazu vidim ako dedo vstava z gaucovky zlaknem sa a utekam dole schodmi vyndem vonku a nastupim do prveho auta ktore uvidim zrazu sa ocitnem v aute pre male deti a potom sen skonci potom ze pred niecim utekam no nemozem ujst... myslite ze dedo nechce aby som byvala v byte s babcou? alebo mi chce nieco povedat?

Kvety zla

miruska ocividne to co sme pisali streamer a ja neboli odpovede na to, co si sa pYtala ty. ale to ti mozno v zachvate egoizmu nedoslo. :) pozri si prvy prispevok zakladatelky - ocividne streamer odpovedal na toto. a aj par prispevkov dozadu sa rozoberala spankova paralyza.
no ty svojimi otazkami stoj co stoj chces aby ti niekto povedal prave to, co ti povedala ve - si senzitivna, mas super dar, duchov nevidi len tak hocikto a bla bla bla. super, uz si dostala svoju odpoved, chod si kupit casopis jasnovidka a potom tu prid a pochval sa nam, ze s tym mrtvym spoluziakom uz vediete debatu na najnovsi stav slovenskej ekonomiky...
ale nevztahuj kazdy prispevok na seba. ked chces zaloz si vlastnu temu, ved tvoja otazka bola zodpovedana uz hodne davno.

Ve

miruska, nie, nie je to úplne normálne, deje sa to citlivým a senzitívnym ľudom...skús si o tom niečo načítať na nete, alebo si kupuj Jasnovidku, aj tam sa veľa dozvieš