Vidim mrtvych ludi...

Príspevok v téme: Vidim mrtvych ludi...
danka20

Dobry den,potrebovala by som poradit,ale velmi..mam dost problem,zijem s priatelom uz 4 roky,na zaciatku vztahu sme byvali oddelene samozrejme s rodicmi a tak..nikdy som nemala ziadne problemy so spankom ani nic podobne,ale asi pred pol rokom som zistila,ze mam strasny strach zaspavat,nieto este spat a zobudzat sa sama..ja viem ze je to sialene,ale mam strasne sny..ono to bud su velmi zive sny,alebo realita,pretoze ja mam otvorene oci,vidim ludi ktori su davno mrtvi,niektorych poznam,inych nie,nemozem sa vtedy hybat,som ako zhypnotizovana a ked sa ku mne priblizuju tak od strachu znova upadam do hlbokeho spanku,poradte mi prosim,priatel o tom nevie,vysmial by ma,a ja sa desim ked bude mat odist na pracovnu cestu alebo niekam,poradte prosim len nie psychiatra... dakujem vam

brunuska

sny to je zas cosi ine-to je tvoje podvedomie-nevyriesene veci,problemi,potlacane emocie-to nikam nezmizne ale krasne sa to uklada v podvedomi a "strasi"v snoch-treba vyriesit a sny prestanu.
pochovana za ziva??? mas pocit ze nezijes..chyba ti v zivote cosi..

brunuska

to je karma...minule zivoty...pokial neodcinis co zle si sposobila-kopi sa to zo zivota na zivot...stale sa to vracia-musis ocistit karmu-jeden velky clovek a myslitel povedal krasnu vetu ked sa ho opytali ako mat cistu karmu- " Tak ze nikdy nikomu neublizite ani muche!" vsetko sa vrati-ked niekoho oklamete-oklamu vas,podvediete-podvedu vas..je to "bumerang"

sasa

možno to je aj pozostatok minulých životov..
Totiž raz sa mi tiež "snívalo", on to totiž nebol sen v pravom zmysle slova, ale taký zvláštny stav, kt.neviem definovať, že ma pochovali za živa
a ja som mala pocit, akokeby ma niekto vrátil späť, a ja som to nevedela ovplyvniť, musela som si to prežiť,našťastie takéto stavy sa neopakujú často, lebo to by som skončila na psychiatrii

panika

nechcem,aby to vyznelo komicky-ale ked som citala prispevok od ELLE,vybavili sa mi nocne mory u nas doma.Moj muz pochadza z ineho kulturneho prostredia aje dost ovplyvneny roznymi poverami (inak pozor,nezhadzujem ho,ja tiez verim na vela veci).Nikdy nezabudnem,ako mi rozpraval o malych skriatkoch,ktori chodia v noci.Ze im treba zobrat ciapku a oni vam nanosia vsetko,co budete chciet-len aby ste im ju vratili.A to nesmiete-kto vrati ciapku tak zomrie.A skriatok bez ciapky rano pukne.Ale on tomu neskutocne veril a vzdy bol uplne hotovy z toho,ked deti v noci nepojne mrncali -a chodil ich vtedy prebrat( aby im nezobral dych).Ked potom v telke bezal film Kočičí oko,uz som mu to nevyhovorili.Mavali sme dost ostre vymeny nazorov,ktore byvali postavene na jeho vymysloch (teraz uz nehovorim o skriatkoch,ale o normalnom zivote).NIKDY si nepriznal,ze trepe a ze ja mam pravdu.Vzdy v noci na neho dolahla nejaka tazoba -mozno svedomie- a on v uplnej hroze nieco brblal.Nekecam,bolo vidiet,ze sa hrozne boji abol rad,ze som ho zobudila

elle

Jedna zena v nasej dedine sa zaoberala vyvolavanim duchov. Stretavala sa s nimi den co den, az jedneho dna ju nasli obesenu v jej vlastnom dome. Jej manzel zomrel pol roka na to na infarkt. Zostali po nich dve male deti:-((

brunuska

elle detto-odporucala by som ti tiez- tri struciky cesnaku pod vankus-kde mas hlavu a spis a tiez skus spat pri troch zapalenych bielych svieckach!!! a dalej vydymit izbu-ale az po vyriadeni-salviou-dostat v lekarni-zapalis a vydymis-zlepsis auru v miestnosti a vyzenies zlu energiu- inak to nie su ziadne bytosti-je to len energia!!!

brunuska

ano energia mrtvych ludi je zla a dokaze narobit velmi vela problemov a velmi obtiazne sa jej zbavuje!
treba si vzdy zistit cosi o dome,byte kam sa stahujeme-je mozne ze tam ktosi umrel-samovrazda,vrazda a potom tie dusicky tam zostavaju a bludia...no a su ludia co su na tieto veci vacsmi vnimavi-ako vy-a vidia ich,trpia...existuje pomoc!

sasa

až mi behajú zimomriavky po tele,a to sa mŕtvych ľudí nebojím, skôr ma desí tá energia ktorú mali v sabe a neverím, že tá energia len tak zmizne s ich smrťou