Potrebujem poradiť,Stredná,nový ludia...

Príspevok v téme: Potrebujem poradiť,Stredná,nový ludia...
maserattii

Ahojte, som chalan mám 15 rokov,som normalny ako každý iní mam vela kamošiek a zopár dobrých kamošov a som za nich rád, je tu malý problem ked sa skonči zakladka idem na strednu kamarati sa rozletia po celom slovensku na všetky možne školy a ja si budem musieť hľadat nových nemám problem spoznat sa s niekym no mam strach že do noveho kolektivu nezapadnem pretože tu ma dost ohovaraju kvoli tomu že som viac pri dievčatach ako pri chlapcoch ,som radšej pri nejakej kamoške ako kamaratovi preto dievčata sa mi samozrejme pačia a som rád ked v ich spoločnosti je mi pri nich fajn pretože stále som ja ten hlavný ak som v ich spoločnosti no ostatným chlapcom sa to nepači a dosť škaredo o mne za chrbtom hovoria,, veľmi ma to trapý ak o mne niečo zle povie človek ktorí ma ani nepozná,,nemám svoju partiu kamošom pretože nešportujem no chcel by som.Skrátka moj problem je v tom že sa bojim že na strednej zas o mne toto budu myslieť a ostatní sa somnou nebudu chcieť kamošiť :/
Za rady veľmi pekne dakujem :)

maserattii

LEbo ajtí zdediny chodia na tu strednu kde ja a kleebtysa širia rychlo...takže jasne že mi vadi že ludia čo su tam na strednej si omne hned vytvoria zlý obraz:/

angela85

tak trochu nechapem, ako ti ohovaranie u vas na dedine znemozni sa mat dobre na strednej skole v nejakom meste
si nejako zavisli od tych co ta ohovaraju?
neries ich, nestykaj sa s nimi, na strednej budu iny ludia, po case budes mat kamaratov tam, za chvilu ti rodicia dovolia chodit s nimi do mesta von
ja som mala stastie, co som mala dve spoluziacky na strednej, co boli moje najlepsie kamaratky, boli z vedlajsej dediny, ked som bola na strednej, som sa so spoluziakmi zo zakladnej maximalne pozdravila, nemala som s zle vztahy, skor by som povedala, ze ziadne, ja som mala kamaratov skor z vyssich rocnikov

maserattii

Ano to ide že ja neviem či jeto pravda alebo nie ale to ohovaranie mi sťaži to aby mi bolo konečne na strednej dobre :/

angela85

mna od urciteho veku prestalo trapit, co si o mne myslia cudzi ludia, ale aj ja som si dovtedy vytrpela aj paranojou
niekedy si iba namyslame, ze nas ludia ohovaraju, mozno to je nejaky debilny jedinec

maserattii

Presne angela umna je to opak som aj s chalanmi aj tak podobne len tu kde byvam kedže byvam v obci veľa kamaratov nemám len v meste a ak chcem ist domov zo školy som len v spoločnosti nejakej kamšoky a ako vieš ludia si začnu šuškat a tak podobne a trapy ma to že potom omne za chrbtom hovoria že niesom normalny a tak dalej.

angela85

skus sa tesit na strednu a na novych ludi, co ta nepoznaju a maju moznost ta spoznat uplne od zaciatku, bez nejakych preslapov ci trapasov

maserattii

Jasne chápem , no vadí že nemám tu svoju partiu že niesom kadžy den s niekym vonku a tak podobne...:/..riešim to teraz lebo sa stalo proste niekoľko veci ktore ma prinutili aj sem napísat :/

angela85

ja som baba a tiez som bola skor v chalanskom kolektive ako v babskom, mne to vyhovovalo, chalani ma mali radi a baby zavideli, ale to je ine ako u chalanov, a aj na strednej budu uplne iny ludia, chalani aj baby, tak nerob si starosti skor ako nejake budu

veves

nikto ti tu nic dobre ani prevratne neporadi.
1. mas este rok povinnej skolskej dochadzky, takze ziadne vyhnutie sa tomu nehrozi.
2. si aky si, pretvarovat sa, resp. hrat na niekoho kym nie si nevydrzis.
3. takze tam ist a prijat svoj osud.
4. stresovat nad tym 30.9.2012, nie 29.4.2012