priatel zacina byt na mna zly...

Príspevok v téme: priatel zacina byt na mna zly...
motyliatko

Mam taky problem-s priatelom sme spolu uz 3 roky,velmi ho lubim,vie ze aj on mna..Je starostlivy,obetavy,vsetko..ale v poslednej dobe sa stale hadame pre hluposti a zacina byt na mna zly..Vsetko musi byt po jeho, inak sa pohadame..je ku mne hruby a hovori mi vyslovene surove veci..Predtym taky nebol..zmenil sa,neviem preco..Takto sa uz sprava vyse mesiaca aj cosi..Povedala som mu ze mi to ublizuje a ze chcem aby sme zmenili nase spravanie,ale on mi povedal ze nic menit nemieni..Je mi z toho strasne smutno a neviem co mam robit..Poradte niekto prosim..Hlavne ako ten vztah napravit,lebo rozist sa moc nechcem..

motyliatko

ahojte..len tak som sem mrkla..je mi smutno..Ani neviem co mam napisat.. Je to taka banalita..Priatel je na tyzdnovke..vcera sme si volala (resp.on),vsetko super.. A dnes nic..nepise,nevola,nezdviha..Neviem zase preco..Uz sa nechcem nervovat..Mozno je vsetko v poho len spi..alebo nema zo sebou telefon..alebo neviem co..Minule sa tak stalo..ze tiez cely den nic..som sa vtedy vynervovala a napokon sa mu pokazil telefon.. Len ma uz vzdy napada to najhorsie..ze je niekde opity..alebo neviem co.. Tak mi je z toho tak smutno..Mam pocit ze vzdy ked je to medzi nami krasne..hned pride nieco co to "super" pokazi..

damian

Moyyliatko, dufam, ze Ta to nezarmuti, ale vyzera to tak, ze nieco niekde riadne viazne. Ta zmena v spravani moze plynut z mnohych dovodov. Casto je to vtedy, ked clovek nieco zle 'vyparati' a citi sa vinny a jeho spravanie sa radikalne zmeni. Taktiez, mam pocit, ze moze ist o prve symptomy psychickej choroby, ako napr schizofrenie, kde takato nahla a nevysvetlitelna zmena v spravani (ktora pretrvava minimalne 2 tyzdne) je jeden z hlavnych symptomov. Ale, ako som spomenul, moze to byt mnoho inych veci. Len maj na pamati i tuto moznost, co som spomenul.

DJko

keby som bol ja tvoj priatel a robil by som take veci... nechal by som sa asi vykastrovat... a tebe jedno poviem: co je väcsi problem pre teba -- opustit ho alebo ostat sama... lebo ked budes s nim nepodrzi na nikto lebo on sa to dozvie (to ze sa chodis plackat inam) a bude to este horsie... ked ho pustis k vode... mas dost priatelov nato aby si to zvladla... mozno rok (max) ale bude to fajn.
este k tej prvej (horsej) moznosti:
nech si myslis ze akokolvek ho poznas, nepoznas ho vobec - nove dni - nove situacie a ten isty clovek je zrazu novy - cudzi - a ty nevies vedla koho sa to prebudzas...
existuju ludia (resp. chlapi ci partneri) ktori ti túto zmenu oddôvodnia alebo pomôzu strávit tak, absi vedela ze to je ten isty clovek len ho nieco trapi.... ale to ten tvoj rozhodne nie je a ani nim nikdy nebude... inac by sa tak nechoval... ved ty si skoro prenho jak majetok...
... tento server ti ukaze nazor ale vedz ze strojcom stastia si si sama

zuziky1

Sorry,ze tak neskoro reagujem!Ale vsetci maju pravdu, viem o com hovorim, mna pred mesiacom nechal chalan po 3 rokoch kôli nejakej cúúúze!Neraz som schytala od neho par faciek, päsťakov,kopancov ale tak som ho lubila,ze to nebolo pre mna podstatné- ved stalo sa.Lúbim ho velmi,ked sa opije som jeho milacik, jeho najvacia láska a ako sa chce ku mne vrátit a také somariny a ked vytriezvie ta som neviditelna a ide si za tou svojou!Este teraz som z toho mimo ale viem,ze ked sa s tým vyrovnám tak budem moct ziť dalej!!!Neboj sa kamaratky ta podrzia a budu s tebou

eveliina

vidíš Motyliatko, kolko žien s tým bojovalo a nechcú aby si sa trápila, aj ty raz budeš na ich mieste a budeš hľadať presvedčivé slová pre iné utrápené dievča. Milované dievčatá sú krásne, zažívajú radosť, nie bolesť a obavy.

vladka 88

ahoj .... teraz ma pocuvaj ale naozaj .... ja som mala taky isty problem a ver mi ze najlepsiu vec aku som urobila bolo to ze som mu dala kopacky ... on sa vratil k byvalej ktora ho teraz nechala a on sa ozyva zase mne ... vidis tu nahodu. Vsetko sa muu vrati mysli na to ze TY si zena ktora ma svoj zivot vo svojich rukach a zacni rozmyslat hlavou nie srdcom. V zivote pri detoch ti srdce nepomoze on bude ten co nakupuje ten co lubi deti. Nebud slaba a pocuvaj tie co ti radia lebo my sme tym presli a vieme co je to za bolest ale viem aj to ze sme urobili dobre ze sme ich nechali. Neskaz si zivot s Kretenom. Drzim prsteky a cakam ked napises ze si smutna ale silna osobnost ktorá dokazala prekonat samu seba